Millimizin rəqibləri Noyabrın 15-də müəyyənləşəcək

14.11.2011 | 5369 dəfə oxunub

Noyabrın 15-də İsveçrənin Nyon şəhərində 19 və 17 yaşadək qızlardan ibarət komandalar arasında 2013-cü il ildə təşkil olunacaq Avropa çempionatının seçmə mərhələsinin püşkatma mərasimi keçiriləcək.  Stadium.az komandaların püşkatma üçün səbətlər üzrə bölgüsünü diqqətinizə çatdırırıq:
 
U-19
A səbəti: Norveç, İsveçrə, İtaliya, İspaniya, Hollandiya, İsveç, Belçika, Rusiya, Avstriya, İslandiya, Danimarka, İrlandiya, Şotlandiya, Polşa, Çexiya, Finlandiya, Macarıstan, Ukrayna, Portuqaliya, Serbiya.
B səbəti: Xorvatiya, Rumıniya, Türkiyə, Azərbaycan,Bosniya və Herseqovina, Slovakiya, İsrail, Sloveniya, Litva, Makedoniya, Bolqarıstan, Belarus, Yunanıstan, Şimali İrlandiya, Moldova, Qazaxıstan, Kipr, Latviya, Estoniya, Farer adaları.
 
U-17
A səbəti: Almaniya, İspaniya, Fransa, Hollandiya, Norveç, İrlandiya, İsveç, Çexiya, İsveçrə, Danimarka, İngiltərə.
B səbəti: Belçika, İtaliya, İslandiya, Şotlandiya, Polşa, Finlandiya, Uels, Rusiya, Macarıstan, Ukrayna, Avstriya.
C səbəti: Serbiya, Sloveniya, Türkiyə, Rumıniya, Belarus, Litva, Makedoniya, Xorvatiya, Yunanıstan, Estoniya, Qazaxıstan, Farer adaları, Latviya, Şimali İrlandiya, İsrail, Azərbaycan, Moldova, Bolqarıstan, Gürcüstan, Bosniya və Herseqovina, Monteneqro, Slovakiya.



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

12.03.2024

24.07.2023

22.07.2023

21.07.2023

20.07.2023

19.07.2023

18.07.2023

17.07.2023

16.07.2023

15.07.2023

   
  O Q H M T-f X
1. Neftçi 28 18 5 5 47-25 59  
2. Qarabağ 28 16 9 3 64-18 57  
3. Sumqayıt 28 10 9 9 30-31 39  
4. Zirə 28 8 14 6 28-28 38  
5. Sabah 28 7 8 13 28-39 29  
6. Keşlə 28 5 11 12 25-40 26  
7. Qəbələ 28 5 11 12 23-44 26  
8. Səbail 28 5 9 14 21-42 24  
08.05Səbail ---Neftçi
08.05Keşlə ---Sumqayıt
09.05Zirə ---Qəbələ
09.05Sabah ---Qarabağ
14.05Sumqayıt -Neftçi
14.05Qarabağ -Keşlə
14.05Qəbələ -Sabah
14.05Zirə -Səbail