İngiltərə millisinin heyəti açıqlanıb
İngiltərə millisinin DÇ-2018-in seçmə mərhələsində Şotlaniya ilə oyun və İspaniya ilə yoldaşlıq görüşü üçün heyəti açıqlanıb.
Stadium.Az xəbər verir ki, yığmaya aşağıda adları qeyd olunan futbolçular çağırılıb.
Freyzer Forster ("Sauthempton"), Co Hart ("Torino"), Tom Xiton ("Bernli"), Rayan Bertrand ("Sauthempton"), Qari Kehill ("Çelsi"), Nataniel Klayn ("Liverpul"), Fil Caqelka ("Everton"), Maykl Kin ("Bernli"), Denni Rouz ("Tottenhem"), Con Stouns ("Mançester Siti"), Kayl Uolker ("Tottenhem"), Erik Dayer ("Tottenhem"), Deniel Drinkuoter ("Lester"), Cordan Henderson ("Liverpul"), Cek Uilşir ("Bornmut"), Adam Lallana ("Liverpul"), Cessi Linqard ("Mançester Yunayted"), Ueyn Runi ("Mançester Yunayted"), Rahim Sterlinq ("Mançester Siti"), Endros Taunsend ("Kristal Palas"), Teo Uolkott ("Arsenal"), Harri Keyn ("Tottenhem"), Markus Raşford ("Mançester Yunayted"), Deniel Starric ("Liverpul"), Ceymi Vardi ("Lester").
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |