"Bakı" - "Simurq" və "İnter" - "Rəvan" matçlarında qadın hakimlər
Əvəzedicilərin çempionatında 12-ci turun oyunlarına hakim-təyinatları açıqlanıb:
31 oktyabr (cümə axşamı)
“Bakı” – “Simurq”
Hakimlər: İbrahimov Əmrah, Nəbiyeva Maya, Kərimov Elman, Lütfəliyeva Fəridə
Hakim-inspektor: Fərəcov Arif
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu, 15:00
01 noyabr (cümə)
“Neftçi” – “Xəzər Lənkəran”
Hakimlər: Yunusov Alik, Həmzəzadə Rəvan, Musatkin Aleksandr, Hacıyev Camaləddin
Hakim-inspektor: Əliyev Sahib
“Bayıl Arena” stadionu, 15:00
“İnter” – “Rəvan”
Hakimlər: Həsənov Etibar, Kərimov Murad, Qurbanova Yuliya, Əzizzadə Xəyalə
Hakim-inspektor: İsgəndərova İrina
“Şəfa” stadionu, 14:00
02 noyabr (şənbə)
“Sumqayıt” – AZAL
Hakimlər: Nağıyev Nail, Vasilyev Roman, Ağayev Elnur, Kərimov Kərim
Hakim-inspektor: Hüseynov Vahid
Mehdi Hüseynzadə adına Sumqayıt şəhər stadionu, 14:00
“Qarabağ” – “Qəbələ”
Hakimlər: Əhmədov Rəşad, Quliyev Ruslan, Nəsibov Ruslan, Soltanov Səbuhi
Hakim-inspektor: Qasımov Namiq
Zirə qəsəbə Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu, 15:00
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |