Millimizin Portuqaliya ilə oyun üçün heyəti açıqlandı
Sentyabrın
13-dən 16-dək Bakıda, 16-dan 19-na qədər isə Portuqaliyada futzal üzrə Azərbaycan
milli komandasının təlim-məşq toplanışı təşkil olunacaq. Stadium.az xəbər verir
ki, toplanış çərçivəsində yığmamız sentyabrın 17-də və 18-də Portuqaliya
millisi ilə yoldaşlıq oyunu keçirəcək. Toplanışa dəvət olunmuş futzalçıların
siyahısını diqqətinizə çatdırırıq:
Buranello
Laercio - “Araz”
Marat
Salyanski - “Araz”
Elnur Zamanov
- “Ekol”
Ribeyro
Felipe - “Araz”
İsa Atayev -
“Araz”
Seymur Məmmədov
- “Fənərbağça”
Elnur Qəmbərov
- “Araz”
Eduardo Mello
Borges - “Araz”
Mashado Dos
Santos Nilson - “Araz”
Vitali
Borisov - “Araz”
Fərid Ələkbərov
- “Fənərbağça”
Ramiz
Covdarov - “Araz”
Fernandes
Amadeu - “Araz”
İlkin Hacıyev
- “Fənərbağça”
Qeyd: Oyunların keçirilməsi ilə bağlı təklif Portuqaliya
Futzal Federasiyası tərəfindən irəli sürülüb.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |