"Gefle" - "Qarabağ": heyətlər bəllidir
Bir qədər sonra Avroliqanın III təsnifat mərhələsinin cavab oyunu çərçivəsində "Gefle" "Qarabağ"la qarşılaşacaq. Stadium.az xəbər verir ki, artıq komandaların heyətləri bəllidir:
"Gefle": 1. Mattias Huqosson (k), 3. Conas Olson, 4. Andres
Vikström, 14. Jens Portin, 16. David Fallman, 7. Aleksandr Faltsetas, 8. Saymon
Lundevall, 19. Markus Hanson, 9. Yohan Oremo, 10. Yakob Orlov, 15. Mikael
Dahlberq
Ehtiyat
oyunçular: 22.
Emil Hedvall, 2. Olof Mard, 11. Sive Pekezela, 5. Zakaria Abdullai, 25. Yoahim
Adukor, 20. Emil Bellander, 6. Par Asp
"Qarabağ": 89. Miro Varvodiç, 2. Qara Qarayev, 5. Maksim
Medvedyev, 14. Rəşad Sadıqov (k), 24. Admir Teli, 25. Ansi Aqolli, 7. Namiq
Yusifov, 9. Reynaldo Silva, 16. Corc Leroy, 70. Cumbinyo, 88. Uilrix Kapolonqo.
Ehtiyat
oyunçular:
1. Fərhad Vəliyev, 55. Bədavi Hüseynov, 10. Muarem Muarem, 18. İlqar Qurbanov,
19. Murad Səttarlı, 6. Hacı Əhmədov, 11. Nikolos Gelaşvili.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |