"Fənər" play-offa vəsiqə qazandı YENİLƏNİB
Bu gün Çempionlar Liqasında üçüncü təsnifat mərhələsinin cavab oyunlarına start veriləcək. Stadium.az xəbər verir ki, ilk oyun günündə 7 matç baş tutacaq.
“Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail) - “Bazel” (İsveçrə) 3:3
İlk oyun - 0:1
Qollar: Şar 35 (avtoqol), Zahavi 37, Radi 55 - Stocker 6 (pen), Salah 21, Diaz 32
“Styaua” (Rumıniya) - “Dinamo” (Tiflis, Gürcüstan) 1:1
İlk oyun - 2:0
Qol: Latovlevici 6 - Ustaritz 47
“Maribor” (Sloveniya) - APOEL (Kipr) 0:0
İlk oyun - 1:1
“Skenderbeu” (Albaniya) - “Şaxtyor” (Qazaxıstan) 3:2
İlk oyun - 0:3
Qollar: Tomic 9, Şkembi 20 (pen); 29 (pen) - Xizniçenko 38, Bayjanov 67
“Fənərbaxça” (Türkiyə) - “Zalsburq” (Avstriya) 3:1
İlk oyun - 1:1
Qollar: Meyreleş 8, Sou 17, Vebo 34 - Soriano 4
“Partizan” (Serbiya) - “Ludoqorets” (Bolqarıstan) 0:1
İlk oyun - 1:2
Qol: Zlatinski 88 (pen)
“Qrasshopers” (İsveçrə) - “Lion” (Fransa) 0:1
İlk oyun - 0:1
Qol: Qrenier 82
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |