Çempionlar Liqasında II mərhələnin ilk oyunlarına yekun vuruldu YENİLƏNİB
Bu gün Çempionlar Liqasında II təsnifat mərhələsinin ilk oyunlarına yekun vurulacaq. Stadium.az xəbər verir ki, ikinci oyun günündə "Neftçi" - "Skenderbeu" matçı ilə yanaşı, daha 8 matç baş tutacaq.
Şirak (Ermənistan) - Partizan (Serbiya) 1:1
HİK (Finlandiya) - Nomme Kalyu (Estoniya) 0:0
Elfsborq (İsveç) - Dauqava (Latviya) 7:1
Qollar: Rohden 20, Sokolovs 48 (avtoqol), Nilsson 61, Rohden 62, Banqura 68, Klaesson 89, Holmen 90 - İizuka 78
Sliqo Rovers (İrlandiya) - Mölde (Norveç) 0:1
Qol: Chima 42
Qollar: Halenar 87; 90 (pen) - Mantyla 65
TNS (Uels) - Legiya (Polşa) 1:3
Qollar: Fraughan 11 - Kucharczyk 47, Saqanovski 57, Kosecki 74
Qyori ETO (Macarıstan) - Makkabi (Təl Əviv, İsrail) 0:2
Qollar: İthzaki 76, Alberman 90
Kliftonvil (Şimali İrlandiya) - Seltik (Şotlandiya) 0:3
Qollar: Lustiq 25, Samaras 31, Forrest 84
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |