Millimizin Qəbələyə gedəcək heyəti açıqlandı
Xəbər
verdiyimiz kimi, iyulun 15-dən 28-ə qədər Qəbələ şəhərində 17 yaşadək
futbolçulardan ibarət Azərbaycan yığmasının təlim-məşq toplanışı keçiriləcək.
Toplanışa
dəvət olunmuş futbolçuların siyahısını diqqətinizə çatdırırıq:
Qasımov
Ağaseyid - "Qarabağ"
Nəsirov
Kamran - "Qarabağ"
Quluzadə
Nurlan - "Neftçi"
Məmmədov
Elməddin - "Neftçi"
Həsənzadə
Emil - "Neftçi"
Ağaverdiyev
Renat - "Bakı"
Akmurzayev
Umar - "Bakı"
Cəfərov
Yusif - "Bakı"
Mustafazadə
Bəhlul - "Qəbələ"
Əsədli Fərid
- "Qəbələ"
Hüseynov
Roman - "Qəbələ"
Zamanov
Emin - "Qəbələ"
Nəbiyev
Yusif - "Qəbələ"
Mirzəyev
Sahil - "Qəbələ"
Məmmərzayev
Tural - "Qəbələ"
Cəfərov
Elnur - "Xəzər Lənkəran"
Kərimzadə
Fərid - "Sumqayıt"
Əliyev
Muxtar - AZAL
Cəbrayılov
Şahban - "Anji" (Rusiya)
Şahin
Tolqa - SG "Eintracht 05" (Almaniya)
Altın
Ozan - "Tus Koblenz" (Almaniya)
Kama
Benhur - SV "Darmstadt" (Almaniya)
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |