I Divizion: təyinatlar bəllidi
Futbol üzrə Azərbaycan I Divizionunda 13-cü turun oyunlarına hakim təyinatları açıqlanıb. Stadium.az xəbər verir ki, təyinatlar aşağıdakı kimidir:
14 dekabr (cümə)
“Qala” – “Energetik”
Hakimlər: Əmrah İbrahimov, Əli Cəbrayılov, Elvin Ağayev, Elgün Hüseynov
Hakim-inspektor:
Zirə qəsəbə idman kompleksinin stadionu
15 dekabr (şənbə)
“Neftçala” – “Qaradağ Lökbatan”
Hakimlər: Elçin Məmmədov, Roman Vasilyev, Rahil Ramazanov, Yusif Hüseynov
Hakim-inspektor:
N.Nərimanov adına Neftçala şəhər stadionu
MOİK – “Ağsu”
Hakimlər: Elvin Əsgərov, Habil Əliyev, Hüseyn Əsgərov, Namiq Süleymanov
Hakim-inspektor:
“Ədliyyə” stadionu
16 dekabr (bazar)
“Tərəqqi” – “Şəmkir”
Hakimlər: Ramil Əhmədov, Müslüm Əliyev, Elman Kərimov, Samir Qasımov
Hakim-inspektor:
Gəncə şəhər stadionu
“Lokomotiv” – “Bakılı”
Hakimlər: Ceyhun Haşımov, Mahir Alferinov, Rasim Əhmədov, İlqar Zeynalov
Hakim-inspektor:
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu
Bütün oyunlar saat 14:00-da başlanır.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |