Kubok oyunlarına təyinatlar açıqlandı
Azərbaycan kubokunun 1/8 final oyunlarına təyinatlar açıqlanıb. Stadium.az PFL-in rəsmi internet saytına istinadən xəbər verir ki, təyinatlar aşağıdakı kimidi:
28 noyabr (çərşənbə)
AZAL – “Simurq”
Hakimlər: Vüsal Əiyev, Rahil Ramazanov, Coşqun Həsənov, Anar Göyçayski
AFFA nümayəndəsi: Vaqif Davudov
Hakim-inspektor: Xaqani Məmmədov
AZAL Arena, 17:45
“Tərəqqi” – “Neftçi”
Hakimlər: Rəhim Həsənov, İsgəndər Əliyev, Vüsal Qənbərov, Elgün Hüseynov
AFFA nümayəndəsi: Məmmədəli Məmmədov
Hakim-inspektor: Məlik Həsənov
İ.Qayıbov adına Bakıxanov qəsəbə stadionu, 13:00
“Qəbələ” – “Qaradağ Lökbatan”
Hakimlər: Elvin Əsgərov, Elşən Acalov, Rasim Əhmədov, Camaləddin Hacıyev
AFFA nümayəndəsi: Ramiz Abdullayev
Hakim-inspektor: Kərim Ağayev
Qəbələ şəhər stadionu, 13:30
MOİK – “İnter”
Hakimlər: Elçin Məmmədov, Cavanşir Yusifov, Elşən Məmmədov, Ömər Paşayev
AFFA nümayəndəsi: Oqtay Abdullayev
Hakim-inspektor: Murad Məmmədov
“Şəfa” stadionu, 18:00
“Rəvan” – “Neftçala”
Hakimlər: Ramil Diniyev, Yaşar Abbasov, Roman Vasilyev, Teymur Fərhadov
AFFA nümayəndəsi: Sakin Məmmədzadə
Hakim-inspektor: Əhmədağa Cabbarov
Bayıl Arena, 18:00
“Bakı” – “Sumqayıt”
Hakimlər: Rauf Cabbarov, İlham Əliyev, Ramiz Əsədov, Əmrah İbrahimov
AFFA nümayəndəsi: Rauf Əmirov
Hakim-inspektor: Əli Hüseynov
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu, 13:15
“Turan” – “Xəzər Lənkəran”
Hakimlər: Fariz Yusifov, Azər Əsgərov, Namiq Hüseynov, Orxan Məmmədov
AFFA nümayəndəsi: Mübariz Hüseynov
Hakim-inspektor: Gülağa Cabarov
Tovuz şəhər stadionu, 13:00
“Kəpəz” – “Qarabağ”
Hakimlər: Əliyar Ağayev, Munis Abdullayev, Mehman Mahmudov, Ramiz Məhərrəmov
AFFA nümayəndəsi: Qürbət Həsənov
Hakim-inspektor: Asim Xudiyev
Gəncə şəhər stadionu, 13:00
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |