Günün oyun cədvəli

04.11.2012 | 3980 dəfə oxunub

Bu gün Topaz Premyer Liqasında və futbol üzrə Azərbaycan I divizionunda növbəti turun oyunları keçiriləcək. Stadium.az xəbər verir ki, günün oyun cədvəli aşağıdakı kimidir:

04 noyabr (bazar)

Topaz Premyer Liqası, XII tur

“Sumqayıt” – “İnter”
Hakimlər: Rəhim Həsənov, Munis Abdullayev, İsgəndər Əliyev, Orxan Məmmədov
AFFA nümayəndəsi: Elbrus Abbasov
Hakim-inspektor: Murad Məmmədov
M.Hüseynzadə adına Sumqayıt şəhər stadionu, 14:00

“Qarabağ” – AZAL
Hakimlər: Əliyar Ağayev, Mehman Mahmudov, Rza Məmmədov, Elvin Əsgərov
AFFA nümayəndəsi: Ramiz Mustafayev
Hakim-inspektor: Məlik Həsənov
T.Bəhramov adına Respublika stadionu, 15:10 (canlı, AzTV)

“Xəzər Lənkəran” – “Rəvan”
Hakimlər: Vüsal Əliyev, Knyaz Əmiraslanov, Coşqun Həsənov, Feyzulla Feyzullayev
AFFA nümayəndəsi: Məmmədəli Məmmədov
Hakim-inspektor: Əhmədağa Cabbarov
Lənkəran şəhər mərkəzi stadionu, 16:00

“Turan” – “Simurq”
Hakimlər: Anar Salmanov, Mübariz Haşımov, Yaşar Abbasov, Fərid Məmmədov
AFFA nümayəndəsi: Əliyar Xanəliyev
Hakim-inspektor: Füzuli Nəcəfov
Tovuz şəhər stadionu, 14:30 (canlı, “İdman Azərbaycan”) 

I divizion. VIII tur

“Göyəzən” – “Energetik”
Hakimlər: Tahir Əhmədov, Azad Hüseynov, Əli Məmmədov, Anar Heydərov
Hakim-inspektor: Vahid Quliyev
Qazax şəhər stadionu, 14:00

“Şəmkir” – “Ağsu”
Hakimlər: Elnur Muradov, Həsən Babayev, Mahir Alferinov, Qorxmaz Eldarov
Hakim-inspektor: Elşad Ağayev
Şəmkir şəhər Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu, 14:00



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

12.03.2024

24.07.2023

22.07.2023

21.07.2023

20.07.2023

19.07.2023

18.07.2023

17.07.2023

16.07.2023

15.07.2023

   
  O Q H M T-f X
1. Neftçi 28 18 5 5 47-25 59  
2. Qarabağ 28 16 9 3 64-18 57  
3. Sumqayıt 28 10 9 9 30-31 39  
4. Zirə 28 8 14 6 28-28 38  
5. Sabah 28 7 8 13 28-39 29  
6. Keşlə 28 5 11 12 25-40 26  
7. Qəbələ 28 5 11 12 23-44 26  
8. Səbail 28 5 9 14 21-42 24  
08.05Səbail ---Neftçi
08.05Keşlə ---Sumqayıt
09.05Zirə ---Qəbələ
09.05Sabah ---Qarabağ
14.05Sumqayıt -Neftçi
14.05Qarabağ -Keşlə
14.05Qəbələ -Sabah
14.05Zirə -Səbail