Günün oyun cədvəli
Bu gün Topaz Premyer Liqasında, əvəzedici heyətlərin çempionatında və futbol üzrə Azərbaycan I Divizionunda növbəti oyunlar keçiriləcək. Stadium.az PFL-in rəsmi internet saytına istinadən xəbər verir ki, günün oyun cədvəli aşağıdakı kimidir:
19 oktyabr (cümə)
Topaz Premyer Liqası, IX tur
“Neftçi” – “Kəpəz”
Hakimlər: Elvin Əsgərov, Rahil Ramazanov, Ramiz Əsədov, Teymur Fərhadov
AFFA nümayəndəsi: Qürbət Həsənov
Hakim-inspektor: Məlik Həsənov
İ.Qayıbov adına Bakıxanov qəsəbə stadionu, 16:00
Əvəzedici heyətlər, IX tur
“Turan” – AZAL
Hakimlər: Tağı Məmmədov, Fuad Mehrəliyev, Qəzənfər Abbasov, Səbuhi Soltanov
Hakim-inspektor: Rafiq Məmmədov
Tovuz şəhər Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu, 16:00
“Qarabağ” – “Bakı”
Hakimlər: Venera Kahriç, Yuliya Qurbanova, Maya Nəbiyeva, Tamilla Nəbiyeva
Hakim-inspektor: Arif Ağayev
T.İsmayılov adına Suraxanı qəsəbə stadionu, 16:00
I Divizion, VIII tur
“Lokomotiv” – “Qaradağ Lökbatan”
Hakimlər: Ceyhun Haşımov, Aleksandr Musatkin, Hüseyn İmanov, Mahir Məmmədov
Hakim-inspektor: Yavər Rəhimov
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu, 16:00
“Qala” – “Şuşa”
Hakimlər: Elçin Məmmədov, Cavanşir Yusifov, Teymur Teymurov, Nail Nağıyev
Hakim-inspektor: Rövşən Əhmədov
Zirə qəsəbə İdman Kompleksinin stadionu, 16:00
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |