Millimizin rəqibinin heyəti açıqlandı
Dünya çempionatının seçmə mərhələsində millimizlə bir qrupda yer alan Portuqaliya yığmasının baş məşqçisi Paulu Bentu oktyabrın 12-də Rusiyaya, 16-da isə Şimali İrlandiyaya qarşı keçiriləcək oyunlar üçün heyəti açıqlayıb. Stadium.az xəbər verir ki, Bentu 23 futbolçuya dəvət göndərib.
Qapıçılar: Ruy Patrisiu ("Sportinq"), Eduardo ("İstanbul BB"), Betu ("Braqa")
Müdafiəçilər: Brunu Alveş ("Zenit"), Pepe, Fabiu Konetrau (hər ikisi "Real"), Enrike Serenu ("Valyadolid"), Migel Lopeş ("Portu"), Jaou Pereyra ("Valensiya"), Luiş Netu ("Syena")
Yarımmüdafiəçilər: Kuştodiu, Ruben Amorim, Ruben Mikael (hamısı "Braqa"), Joau Mautinyo ("Portu"), Migel Velozou ("Dinamo", Kiyev), Raul Meyreleş ("Fənərbaxça"), Nani ("Mançestr Yunayted")
Hücumçular: Kriştianu Ronaldo ("Real"), Elder Poştiqa ("Saraqosa"), Pitsi, Nelson Oliveyra (hər ikisi "Deportivo"), Varela ("Portu"), Eder ("Braqa")
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |