Topaz Premyer Liqasında VIII turun təyinatları açıqlandı
Topaz Premyer Liqasında VIII turun təyinatları açıqlanıb. Stadium.az PFL-in rəsmi internet saytına istinadən xəbər verir ki, təyinatlar aşağıdakı kimidir:
03 oktyabr (çərşənbə)
AZAL – “Xəzər Lənkəran”
Hakimlər: Ağayev Əliyar, Musayev Elman, Məmmədov Rza, Yusifov Fariz
AFFA nümayəndəsi: Elbrus Abbasov
Hakim-inspektor: Səfər Haşımov
AZAL Arena, 18:30
04 oktyabr (cümə axşamı)
“Kəpəz” – “Qarabağ”
Hakimlər: Məmmədov Elçin, Ramazanov Rahil, Əliyev Nahid, Məmmədov İnqilab
AFFA nümayəndəsi: Əliyar Xanəliyev
Hakim-inspektor: Şahin Cəfərov
Gəncə şəhər stadionu, 16:00
“Simurq” – “Sumqayıt”
Hakimlər: Cabbarov Rauf, Əsədov Ramiz, Əliyev İsgəndər, Əhmədov Tahir
AFFA nümayəndəsi: Əsgər Əmirəliyev
Hakim-inspektor: Fazil Mürşüdov
Zaqatala şəhər stadionu, 18:00
“Bakı” – “Qəbələ”
Hakimlər: Salmanov Anar, Abbasov Yaşar, Haşımov Mübariz, Fərhadov Teymur
AFFA nümayəndəsi: Maşallah Əhmədov
Hakim-inspektor: Məlik Həsənov
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu, 16:00
Hakimlər: Həsənov Rəhim, Abdullayev Munis, Əmiraslanov Knyaz, Feyzullayev Feyzulla
AFFA nümayəndəsi: Sakin Məmmədzadə
Hakim-inspektor: Gülağa Cabbarov
Bayıl Arena, 19:00
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |