Premyer Liqanın II turuna yalnız 1 FİFA referisi baş hakim kimi təyinat aldı

09.08.2012 | 6883 dəfə oxunub


Azərbaycan Premyer Liqasında II turun oyunlarına hakim təyinatları açıqlanıb. Stadium.az PFL-in rəsmi internet saytına istinadən xəbər verir ki, təyinatlar aşağıdakı kimidir:


10 avqust (cümə)

19:00 "Bakı" - "Simurq"

"Bakı" FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu

Hakimlər: Rauf Cabbarov, Vaqif Musayev, Coşqun Həsənov, Feyzulla Feyzullayev

AFFA nümayəndəsi: Oqtay Abdullayev

Hakim-inspektor: Xəqani Məmmədov

 

19:00 "Qəbələ" - "İnter"

Qəbələ şəhər stadionu

Hakimlər: Vüsal Əliyev, Rza Məmmədov, Azər Əsgərov, Fuad Həsənov

AFFA nümayəndəsi: Şaiq Həmidov

Hakim-inspektor: Əhmədağa Cabbarov

 

19:30 "Xəzər Lənkəran" - "Kəpəz"

Lənkəran şəhər mərkəzi stadionu

Hakimlər: Rəhim Həsənov, Elman Musayev, İsgəndər Əliyev, Fərid Məmmədov

AFFA nümayəndəsi: Ramiz Abdullayev

Hakim-inspektor: Əli Hüseynov

 

11 avqust (şənbə)

18:00 AZAL - "Rəvan"

“AZAL Arena” stadionu

Hakimlər: Elçin Məmmədov, Knyaz Əmiraslanov, Namiq Hüseynov, Ramil Əhmədov

AFFA nümayəndəsi: Vaqif Davudov

Hakim-inspektor: Gülağa Cabbarov

 

18:00 "Turan" - "Sumqayıt"

Tovuz şəhər stadionu

Hakimlər: Elvin Əsgərov, Zeynal Zeynalov, Elşən Acalov, Tahir Əhmədov

AFFA nümayəndəsi: Rauf Əmirov

Hakim-inspektor: Akif Məmmədov

 

20:00 "Qarabağ" - "Neftçi"

“Dalğa Arena” stadionu

Hakimlər: Əliyar Ağayev, Mehman Mahmudov, Munis Abdullayev, Anar Salmanov

AFFA nümayəndəsi: Mübariz Hüseynov

Hakim-inspektor: Asim Xudiyev



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

12.03.2024

24.07.2023

22.07.2023

21.07.2023

20.07.2023

19.07.2023

18.07.2023

17.07.2023

16.07.2023

15.07.2023

   
  O Q H M T-f X
1. Neftçi 28 18 5 5 47-25 59  
2. Qarabağ 28 16 9 3 64-18 57  
3. Sumqayıt 28 10 9 9 30-31 39  
4. Zirə 28 8 14 6 28-28 38  
5. Sabah 28 7 8 13 28-39 29  
6. Keşlə 28 5 11 12 25-40 26  
7. Qəbələ 28 5 11 12 23-44 26  
8. Səbail 28 5 9 14 21-42 24  
08.05Səbail ---Neftçi
08.05Keşlə ---Sumqayıt
09.05Zirə ---Qəbələ
09.05Sabah ---Qarabağ
14.05Sumqayıt -Neftçi
14.05Qarabağ -Keşlə
14.05Qəbələ -Sabah
14.05Zirə -Səbail