Çempionlar Liqasında play-offun son iştirakçıları müəyyənləşdi YENİLƏNİB
Bu gün
Çempionlar Liqasında III təsnifat mərhələsində cavab görüşlərinə yekun
vurulub. Stadium.az xəbər verir ki, bu gün baş tutan 12 oyunun ardından “Dinamo”
(Kiyev, Ukrayna) və BATE-dən (Belarus) sonra play-off mərhələsinə vəsiqə qazanan digər komandaların da adları məlum olub.
8 avqust
“Dudelanj” (Lüksemburq) - “Maribor” (Sloveniya) 0:1
İlk oyun: 1-4
“Helsinborq” (İsveç) - “Şlask” (Polşa) 3:1
İlk oyun: 3-0
“NEFTÇI” (AZƏRBAYCAN) - “Hapoel” (Kiryat Şimona, İsrail) 2:2
İlk oyun: 0-4
HJK (Finlandiya) - “Seltik” (Şotlandiya) 0:2
İlk oyun: 1-2
“Liberets” (Çexiya) - ÇFR (Rumıniya) 1:2
İlk oyun: 0-1
“Ekranas” (Litva) - “Anderlext” (Belçika) 0:6
İlk oyun: 0-5
"Bazel” (İsveçrə) - “Mölde” (Norveç) 1:1
İlk oyun: 1-0
“Vasluy” (Rumıniya) - “Fənərbaxça” (Türkiyə) 1:4
İlk oyun: 1-1
"Brügge” (Belçika) - “Kopenhagen” (Danimarka) 2:3
İlk oyun: 0-0
“Panatinaikos” (Yunanıstan) - “Motervel” (Şotlandiya) 3:0
İlk oyun: 2-0
“Partizan” (Serbiya) - “AEL Limassol” (Kipr) 0:1
İlk oyun: 0-1
“Dinamo” (Zaqreb, Xorvatiya) - “Şerif” (Moldova) 4:0
İlk oyun: 1-0
7 avqust
“Feyenord”
(Hollandiya) - “Dinamo” (Kiyev, Ukrayna) 0:1
İlk oyun: 1-2
Qol: İdeye 90+5
“Debretsen” (Macarıstan) -
BATE (Belarus) 0:2
İlk oyun: 1-1
Qollar: Mozolevski 25, Volodko 59
Qırmızı vərəqə: Nikolov 58 ("Debretsen")
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |