Estoniya millisinin Bakıya gələcək heyəti müəyyənləşdi
21 yaşadək futbolçulardan ibarət Estoniya millisinin heyəti açıqlanıb. Stadium.az xəbər verir ki, avqustun 15-də Bakıda millimizlə qarşılaşacaq estonların baş məşqçisi Frank Bernhardt ölkəmizə 18 futbolçu gətirəcək.
Qapıçılar:
Markeso
Meerits (“Vitess”, Hollandiya), Mait Toom (“Flora”)
Müdafiəçilər:
Mikk
Reintam (“Yuvaskulya”, Finlandiya), Andrey Veys (“Paide Linnameeskond”), Karol
Mets (“Flora”), Aleksandr Kulinits, Artyom Artyunin, Maksim Podholyuzin (hamısı
“Levadiya”)
Yarımmüdafiəçilər: Meelis Peytre, Karl-Erik
Luigend, Karl Myuul (hamısı “Flora”), Siim Tenno (“Tammeka”), Marek Kalyumae,
İlya Antonov, İqor Subbotin (hamısı “Levadiya”)
Hücumçular: Rauno Alliku (“Flora”), Artur Ryattel (“Levadiya”), Henri Anier (“Vikinq”, Norveç)
Xatırladaq ki, Azərbaycan - Estoniya görüşü Bayıl stadionunda keçiriləcək.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |