Avroliqada III mərhələnin bütün iştirakçıları müəyyənləşdi YENİLƏNİR
Bu gün Avroliqada ikinci təsnifat mərhələsinin oyunları keçirilib. Stadium.az xəbər verir ki, baş tutanqarşılaşmalardan sonra III təsnifat mərhələsinin bütün iştirakçıları müəyyənləşib.
"Şirak" (Ermənistan) - "Bney Yehuda" (İsrail) 0:1
İlk oyun - 0:2
Qol: Menashe 30
"Ordabaşı" (Qazaxıstan) - "Rusenburq" (Norveç) 1:2
İlk oyun - 2:2
Qollar: Mansour 33 - Fredheim Holl 67, Dockal 90+4
Qırmızı vərəqələr: Vangberg 77, Prica 83 (hər ikisi "Rusenborq")
Qaçırılar penalti: Kasyanov 79 ("Ordabaşı")
"Dila" (Gürcüstan) - "Orxus" (Danimarka) 3:1
İlk oyun - 2:1
Qollar: Vatsadze 63; 83, Şaşiaşvili 75- Eckersley 34
"Metallurq" (Makedoniya) - "Rux" (Polşa) 0:3
İlk oyun - 1:3
Qollar: Janozska 9, Straka 15, Piech 63
Qırmızı vərəqə: Dragoviç 88 ("Metallurq")
"Qandsazar" (Ermənistan) - "Servett" (İsveçrə) 1:3
İlk oyun - 0:2
Qollar: Avagyan 90+1 De Azevedo 47, Pont 65; 68
"Çelik" (Çernoqoriya - "Metallurq" (Ukrayna) 2:4
İlk oyun - 0:7
Qollar: Jovoviç 24, Zonic 50 (p) - Danilo 15, Moraes 54, Volovik 72, Suares 84
"KuPS" (Finlandiya) - "Makkabi" (Netanya, İsrail) 0:1
İlk oyun - 2:1
Qol: Saba`a 40
"İnter" (Finlandiya) - "Tvente" (Hollandiya) 0:5
İlk oyun - 1:1
"Qomel" (Belarus) - "Renova" (Makedoniya) 0:1
İlk oyun - 2:0
"Elfsborq" (İsveç) - "Daçiya" (Moldova) 2:0
İlk oyun - 0:1
"Aktobe" (Qazaxıstan) - "Milsami" (Moldova) 3:0
İlk oyun - 2:4
"Honved" (Macarıstan) - "Anji" (Rusiya) 0:4
İlk oyun - 0:1
"MYÜPA" (Finlandiya) - "Rapid" (Rumıniya) 0:2
İlk oyun - 1:3
"Suduva" (Litva) - "Voyvodina" (Serbiya) 0:4
İlk oyun - 1:1
"Olesund" (Norveç) - "Tirana" (Albaniya) 5:0
İlk oyun - 1:1
"Anortosis" (Kipr) - "Levadiya" (Estoniya) 3:0
İlk oyun - 3:1
ÇSKA (Bolqarıstan) - "Mura" (Sloveniya) 1:1
İlk oyun - 0:0
"Kalmar" (İsveç) - "Osiyek" (Xorvatiya) 3:0
ilk oyun - 3:1
"Rid" (Avstriya) - "Şaxtyor" (Belarus) 0:0
İlk oyun - 1:1
"Gent" (Belçika) - "Differdange" (Lüksemburq) 3:2
İlk oyun - 1:0
"Senitsa" (Slovakiya) - APOEL (Kipr) 0:1
İlk oyun - 0:2
"Tromse" (Norveç) - "Olimpiya" (Sloveniya) 1:0 (Əlavə vaxt)
İlk oyun - 0:0
"Zimbru" (Moldova) - "Yanq Boys" (İsveçrə) 1:0 p-1:4
İlk oyun - 0:1
"Viktoriya" (Çexiya) - "Metallurq" (Gürcüstan) 2:0
İlk oyun - 3:1
"Zeta" (Çernoqoriya) - JJK (Finlandiya) 1:0
İlk oyun - 2:3
"Vitess" (Hollandiya) - "Lokomotiv" (Bolqarıstan) 3:1
İlk oyun - 3:3
"Sligo Rovers" (İrlandiya) - "Spartak" (Slovakiya) 1:1
İlk oyun - 1:3
"Srvena Zvezda" (Serbiya) - "Naftan" (Belarus) 3:3
İlk oyun - 4:3
"Videoton" (Macarıstan) - "Slovan" (Slovakiya) 0:0
İlk oyun - 1:1
"Skonto" (Latviya) - "Hayduk" (Xorvatiya) 1:0
İlk oyun - 0:2
"Portadaun" (Şimali İrlandiya) - "Slaven" (Xorvatiya) 2:4
İlk oyun - 0:6
"Sarayevo" (Bosniya və Herseqovina) - "Levski" (Bolqarıstan) 3:1
İlk oyun - 0:1
"Admira" (Avstriya) - "Jalgiris" (Litva) 5:1
İlk oyun - 1:1
"Hafnarfyordur" (İslandiya) - AİK (İsveç) 0:1
İlk oyun - 1:1
"Tor Akureyri" (İslandiya) - "Boleslav" (Çexiya) 0:1
İlk oyun - 0:3
"Sent-Patriks" (İrlandiya) - "Şiroki Briyeg" (Bosniya - Hersoqovina) 2:1 (Əlavə vaxt)
İlk oyun - 1:1
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |