Avroliqada III mərhələnin bütün cütlükləri müəyyənləşdi

20.07.2012 | 5731 dəfə oxunub


Bu gün Avroliqanın üçüncü təsnifat mərhələsinin püşkatma mərasimi keçirilib. Stadium.az xəbər verir ki, püşkatmadan sonra 29 cütün Avroliqanın play-off mərhələsinə yüksəlmək üçün mübarizə aparacağı dəqiqləşib.

“Atletik” (İspaniya) - “Slaven” (Xorvatiya) / “Portadaun” (Şimali İrlandiya)

“Anji” (Rusiya) / “Honved” (Macarıstan) - “Lokomotiv” (Bolqarıstan) / “Vitess” (Hollandiya)

“İnter” (AZƏRBAYCAN) - “Asteras” (Yunanıstan) - “Maritimu” (Portuqaliya)

“Rapid” (Rumıniya) / “MYÜPA” (Finlandiya  - “Heerenveen” (Hollandiya)

“Rux” (Polşa) / “Metallurq” (Makedoniya) - “Metallurq” (Gürcüstan) / “Viktoriya” (Çexiya)

“Horsens” (Danimarka) - “Daçiya” (Moldova) / “Elfsborq” (İsveç)

“APOEL” (Kipr) / “Senitsa” (Slovakiya) - “Tirana” (Albaniya) / “Olesund” (Norveç)

“İnter” (İtaliya) - “Hajduk” (Xorvatiya) / “Skonto” (Latviya)

“Voyvodina” (Serbiya) / “Suduva” (Litva) - “Rapid” (Avstriya)

“Genk” (Belçika) - “Milsami” (Moldova) / “Aktobe” (Qazaxıstan)

“Olimpiya” (Sloveniya) / “Tromso” (Norveç) - “Metallurq” (Ukrayna) / “Çelik” (Çernoqoriya)

“Tvente” (Hollandiya) / “İnter” (Finlandiya) - “Mlada” (Çexiya) / “Thor Akureyri” (İslandiya)

“Bney Yehuda” (İsrail) / “Şirak” (Ermənistan) - PAOK (Yunanıstan)

“Orxus” (Danimarka) / “Dila” (Gürcüstan) - “Levadiya” (Estoniya) / “Anortosis” (Kipr)

“Slovan” (Slovakiya) / “Videoton” (Macarıstan) - “Differdange” (Lüksemburq) / “Gent” (Belçika)

“AIK” (İsveç) / “Hafnarfyordur” (İslandiya) - “Xəzər Lənkəran” (AZƏRBAYCAN) / “Lex” (Polşa)

“Əskişehirspor” (Türkiyə) / “ST.Jonston” (Şotlandiya)  - “Marsel” (Fransa)

“Naftan” (Belarus) / “Srvena Zvezda” (Serbiya) - “Omoniya” (Kipr)

“Levski” (Bolqarıstan) / “Sarayevo” (Bosniya və Hersoqovina) - “Yivaskila” (Finlandiya) / “Zeta” (Çernoqoriya)

“Jalgirs” (Litva) / “Admira” (Avstriya) - “Sparta” (Çexiya)

“Osiyek” (Xorvatiya) / “Kalmar” (İsveç) - “Yanq Boys” (İsveçrə) / “Zimbru” (Moldova)

“Dandi Yunayted” (Şotlandiya) - “Dinamo” (Moskva, Rusiya)

“Arsenal” (Ukrayna) - “Mura 05” (Sloveniya) / ÇSKA (Bolqarıstan)

“Bursaspor” (Türkiyə) - “Makkabi” (Netanya, İsrail) / “KuPS Kuopio” (Finlandiya)

“Styaua” (Rumıniya) - “Spartak” (Slovakiya) / “Sligo Rovers” (Irlandiya)

“Renova” (Makedoniya) / “Qomel” (Belarus) - “Liverpul” (İngiltərə)

“Şaxtyor” (Belarus) / “Rid” (Avstriya) - “Metalurq” (Latviya) / “Legiya” (Polşa)

“Şiroki Briyeg” (Bosniya və Hersoqovina) / “St.Patriks”(İrlandiya) - “Hannover 96” (Almaniya)

“Servett” (İsveçrə) / “Qandzasar” (Ermənistan) - “Rusenborq” (Norveç) / “Ordabaşı” (Qazaxıstan)



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

12.03.2024

24.07.2023

22.07.2023

21.07.2023

20.07.2023

19.07.2023

18.07.2023

17.07.2023

16.07.2023

15.07.2023

   
  O Q H M T-f X
1. Neftçi 28 18 5 5 47-25 59  
2. Qarabağ 28 16 9 3 64-18 57  
3. Sumqayıt 28 10 9 9 30-31 39  
4. Zirə 28 8 14 6 28-28 38  
5. Sabah 28 7 8 13 28-39 29  
6. Keşlə 28 5 11 12 25-40 26  
7. Qəbələ 28 5 11 12 23-44 26  
8. Səbail 28 5 9 14 21-42 24  
08.05Səbail ---Neftçi
08.05Keşlə ---Sumqayıt
09.05Zirə ---Qəbələ
09.05Sabah ---Qarabağ
14.05Sumqayıt -Neftçi
14.05Qarabağ -Keşlə
14.05Qəbələ -Sabah
14.05Zirə -Səbail