"Xəzər Lənkəran" və "İnter"in potensial rəqibləri məlum oldu YENİLƏNİB
Bu gün Avroliqada üçüncü təsnifat mərhələsinin püşkatma mərasimi keçiriləcək. Stadium.az xəbər verir ki, həmişəki kimi İsveçrənin Nyon şəhərində baş tutacaq mərasimdə klublarımızın da potensial rəqibləri məlum olacaq.
“Xəzər Lənkəran”
- “Lex” cütünün qalibinin potensial rəqibləri:
“Slovan”
(Slovakiya) - “Videoton” (Macarıstan) cütünün qalibi
“Əskişəhirspor”
(Türkiyə) - “St. Conston” (Şotlandiya) cütünün qalibi
“Yivaskila”
(Finlandiya) - "Zeta" (Çernoqoriya) cütünün qalibi
"Jalgiris"
(Litva) - "Admira" (Avstriya) cütünün qalibi
AİK
(İsveç) - "Hafnarfyordur" (İslandiya) cütünün qalibi
“Omoniya”
(Kipr)
“İnter” -
“Asretas” cütünün qalibinin potensial rəqibləri:
“Hannover”
(Almaniya)
“Maritimu”
(Portuqaliya)
“Atletik”
(İspaniya)
“Metallurq”
(Latviya) - “Legiya” (Polşa) cütünün qalibi
“Anji”
(Rusiya) - “Honved” (Macarıstan) cütünün qalibi
“Rusenborq”
(Norveç) - “Ordabaşı” (Qazaxıstan) cütünün qalibi
***
Püşkatma mərasiminə start verildi.
***
Artıq "Xəzər Lənkəran"ən potensial rəqibi məlumdu. Təmsilçimiz "Lex"i mübarizədən kənarlaşdıra bilsə, üçüncü mərhələdə AİK (İsveç) - "Hafnarfyordur" (İslandiya) cütünün qalibi ilə qarşılaşacaq.
***
"İnter" "Anortosis" "sədd"ini keçə bilsə, üçüncü mərhələdə Portuqaliyanın "Maritumu" klubu ilə qarşılaşacaq.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |