Günün oyunlarına necə baxaq?
İngiltərə Premyer Liqası
18.00 Burnley - Vest Hem
18.00 Lester - Nyukasl
20.30 Kristan Pelas - Everton
İtaliya A Seriyası
15:30 Torino – Boloniya (Futbol 2)
18:00 Verona – Atalanta (Futbol 1)
21.00 Sassuolo - Latsio
21:00 Napoli – Empoli (Futbol 1)
23:45 İnter – Kalyari (Futbol 1)
Fransa Liqa 1
16:00 Lill – Lion (Futbol 1)
18.00 Anjers - Klermont
18.00 Metz - Lorient
18.00 Renn - Nitsa
20.00 Strasburq - Marsell
23:45 PSJ – Monako (Matç TV)
İspaniya La Liqası
17:00 Vilyarreal – Rayo Valyekano (CBC Sport, Spor Smart Türkiyə)
19:15 Osasuna – Barselona (CBC Sport, Spor Smart Türkiyə)
21:30 Real Betis – Real Sociedad (CBC Sport, Spor Smart Türkiyə)
00:00 Real – Atletiko (CBC Sport, Spor Smart Türkiyə)
Almaniya Bundesliqası
18:30 Greuther – Union (Futbol 3)
20:30 Ayntraxt – Bayer Leverkusen (Futbol 3)
Türkiyə Super Liqası
14:30 Adana Demirspor – Giresunspor (beİN Sports 1)
17:00 Yeni Malatyaspor - Alanyaspor (beİN Sports 1)
20:00 Beşiktaş – Kayserispor (beİN Sports 1)
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |