Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA
21 noyabr
Türkiyə, 1-ci liqa
14:30 Bandırmaspor – Kocaelispor (TRT Spor)
17:00 Dənizlispor – Keçiörengücü (TRT Spor)
20:00 Manisa – Altınordu (TRT Avaz)
20:00 Adanaspor – Ankaragücü (TRT Spor)
Türkiyə, Super Liqa
14:30 Kasımpaşa – Fatih Karagümrük (beİN Sports 1)
17:00 Altay – Adana Dəmirspor (beİN Sports 1)
17:00 Konyaspor – Rizəspor (beİN Sports 2)
20:00 Qalatasaray – Fənərbaxça (beİN Sports 1)
Rusiya, Premyer Liqa
15:00 ÇSKA – Ximki (Matç TV)
15:00 Rostov – Ufa (Matç Premier)
17:30 Dinamo M – Arsenal T (Matç Premier)
20:30 Soçi – Rubin (Matç Premier)
İtaliya, A Seriyası
15:30 Sassuolo – Kalyari (Futbol 1)
18:00 Bolonya – Venetsiya (Futbol 1)
21:00 İnter – Napoli (Futbol 1)
23:45 Cenoa – Roma (Futbol 1)
Fransa, Liqa 1
16:00 Brest – Lans (Futbol 2)
18:00 Anje – Loryan (Futbol 2)
23:45 Lion – Marsel (Futbol 2)
İspaniya, La Liqa
17:00 Xetafe – Kadis (Spor Smart Türkiyə)
18:15 Qranada – Real (CBC Sport, Spor Smart Türkiyə)
21:30 Elçe – Betis (CBC Sport, Spor Smart Türkiyə)
00:00 Real Sosyedad – Valensiya (CBC Sport, Spor Smart Türkiyə)
Azərbaycan, Premyer Liqa
18:00 Qəbələ – Sumqayıt (CBC Sport)
İngiltərə, Premyer Liqa
18:00 Mançester Siti – Everton (S Sport 1)
20:30 Tottenhem – Lids (S Sport 1)
Almaniya, Bundesliqa
18:30 Frayburq – Ayntraxt F (Futbol 3)
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |