Çempionlar Liqasında II mərhələnin cütlükləri
Avropa Liqası
II təsnifat mərhələsi
Əsas yol
“Molde” (Norveç) - “Laçi” (Albaniya)
“Partizan” (Serbiya) - “Trakai” (Litva)
“Dandalk” (İrlandiya) - AEK (Kipr)
“Leyptsiq” (Almaniya) - “Haken” (İsveç)
LASK (Avstriya) - “Lillestrom” (Norveç)
“Sarayevo” (Bosniya və Herseqovina) - “Atalanta” (İtaliya)
“Baltsan” (Malta) - “Slovan” (Slovakiya)
“Qurnik” (Polşa) - “Trençin” (Slovakiya)
“Styarnan” (İslandiya) - “Kopenhagen” (Danimarka)
“Honved” (Macarıstan) - “Proqres” (Lüksemburq)
“Jalgiris” (Litva) - “Vaduts” (Lixtenşteyn)
“Nordsyelland” (Danimarka) - AİK (İsveç)
“Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail) - “Radniçki” (Serbiya)
“Ufa” (Rusiya) - “Domjale” (Sloveniya)
“Osiyek” (Xorvatiya) - “Reyncers” (Şotlandiya)
“Kayrat” (Qazaxıstan) - “Alkmaar” (Hollandiya)
“Rudar” (Sloveniya) - “Styaua” (Rumıniya)
MOİK (Bolqarıstan) - “Admira Vaker” (Avstriya)
“Tobol” (Qazaxıstan) - “Pünik” (Ermənistan)
“B36 Torshavn” (Farer adaları) - “Beşiktaş” (Türkiyə)
“Aberdin” (Şotlandiya) - “Bernli” (İngiltərə)
“Hapoel” (Hayfa, İsrail) - “Hafnarfyordur” (İslandiya)
“Spartak” (Serbiya) - “Sparta” (Çexiya)
“Yagelloniya” (Polşa) - “Rio Ave” (Portuqaliya)
“Streda” (Slovakiya) - “Dinamo” (Minsk, Belarus)
“Ventspils” (Latviya) - “Bordo” (Fransa)
“Şaxtyor” (Belarus) - “Lex” (Polşa)
“Jelezniçar” (Bosniya və Herseqovina) - “Apollon” (Kipr)
“Hibernian” (Şotlandiya) - “Asteras” (Yunanıstan)
“Vitorul” (Rumıniya) - “Vitess” (Hollandiya)
“Çixura” (Gürcüstan) - “Maribor” (Sloveniya)
“Sent-Qallen” (İsveçrə) - “Sarpsborq” (İsveç)
“Genk” (Belçika) - “Fola” (Lüksemburq)
“Dinamo” (Brest, Belarus) - “Atromitos” (Yunanıstan)
“Yurqarden” (İsveç) - “Mariupol” (Ukrayna)
“Sevilya” (İspaniya) - “Uypeşt” (Macarıstan)
“Hayduk” (Xorvatiya) - “Slaviya” (Bolqarıstan)
Çempionlar yolu
“Olimpiya” (Sloveniya) - “Kruzaders” (Şimali İrlandiya)
“Torpedo” (Kutaisi, Gürcüstan) - “Vikinqur” (Farer adaları)
TNS (Uels) – “Linkoln” (Cəbəllütariq)
APOEL (Kipr) - “Flora” (Estoniya)
“Düdelanj” (Lüksemburq) – “Drita” (Kosovo)
“Spartak” (Latviya) - “La Fiorita” (San-Marino)
“Zrinski” (Bosniya və Herseqovina) - “Valletta” (Malta)
“Sutyeska” (Monteneqro) - “Alaşkert” (Ermənistan)
“FK Santa Koloma” (Andorra) - “Valyur” (İslandiya)
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |