Fransa millisinin heyəti açıqlanıb
Fransa millisinin Kolumbiya və Rusiya ilə keçiriləcək yoxlama oyunları üçün heyəti açıqlanıb. Stadium.Az xəbər verir ki, baş məşqçi Didye Deşam 24 oyunçuya dəvət göndərib.
Qapıçılar: Alfons Areola (PSJ), Uqo Lloris (“Tottenhem”), Stiv Mandanda (“Marsel”)
Müdafiəçilər: Luka Din (“Barselona”), Lukas Ernandes (“Atletiko”), Loran Kosielni (“Arsenal”), Presnel Kimbempe (PSJ), Cibril Sidibe (“Monako”), Benjamin Pavar (“Ştutqart), Samuel Umtiti (“Barselona”), Rafael Varan (“Real”)
Yarımmüdafiəçilər: Blez Matuidi (“Yuventus”), Pol Poqba (“Mançester Yunayted”), Adrien Rabio (PSJ), Nqolo Kante (“Çelsi”), Korentin Tolisso (“Bavariya”), Toma Lemar (“Monako”)
Hücumçular: Olivye Jiru (“Çelsi”), Antuan Qrizman (“Atletiko”), Usman Dembele (“Barselona”), Antoni Marsyal (“Mançester Yunayted”), Kilian Mbappe (PSJ), Florian Toven (“Monako”), Vissam Ben Yedder (“Sevilya)
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |