"Rubin" məğlubiyyətdən qaçdı, "Ayaks" "ev"də darmadağın oldu - YENİLƏNİB
"Fiorentina", "Valensiya", "Benfika" qazandı, "Trabzonspor" və "Tottenhem" uduzdu
UEFA Çempionlar Liqasının ardından, bu gün Avropa Liqasında 1/16 final mərhələsinin oyunları keçiriləcək. Stadium.az xəbər verir ki, bu gün 8 oyun keçiriləcək. Yerli azarkeşlərə maraqlı olacaq komandalardan "Trabzonspor" "Yuventus"un qonağı olacaq, "Dinamo" (Kiyev) "Valensiya"ni, "Anji" isə "Genk"i qəbul edəcək. Daha 8 oyun isə sabah keçiriləcək.
20 fevral
UEFA Avropa Liqası, 1/16 finalın ilk oyunları
00:05. "Ayaks" (Hollandiya) - "Zalsburq" (Avstriya) 0:3
QOLLAR: Soriano 19 (pen), 35, Mane 21,
00:05. "Latsio" (İtaliya) - "Ludoqorotes" (Bolqarıstan) 0:1
QOL: Bezyak 45
Qırmızı vərəqələr: Kavanda 75 - Dyakov 55
00:05. "Makkabi" (Təl-Əviv, İsrail) - "Bazel" (İsveçrə) 0:0
00:05. "Porto" (Portuqaliya) - "Ayntraxt" (Frankfurt, Almaniya) 2:2
QOLLAR: Kuarejma 44, Varela 68 - Yoselu 72, Aleks Sandro 77 (öz qapısına)
00:05. "Maribor" (Sloveniya) - "Sevilya" (İspaniya) 2:2
Qollar: Marko Maqno 33, Vrsic 81 - Qameiro 47, Fazio 72
00:05. "Viktoriya" (Çexiya) - "Şaxtyor" (Ukrayna) 1:1
QOLLAR: Tecl 62 - Adriano 65
00:05. "Betis" (İspaniya) - "Rubin" (Rusiya) 1:1
Qollar: Vila 3 - Roman Yeremenko 74 (pen)
Qırmızı vərəqə: Pudnikov 28
00:05. "Suonsi" (İngiltərə) - "Napoli" (İtaliya) 0:0
21:00. "Anji" (Rusiya) - "Genk" (Belçika) 0:0
Qırmızı vərəqə: İlya Maksimov 89
22:00. PAOK (Yunanıstan) - "Benfika" (Portuqaliya) 0:1
QOL: Lima 59
22:00. "Dinamo" (Kiyev, Ukrayna) - "Valensiya" (İspaniya) 0:2
QOL: Varqas 79, Fequli 90
22:00. "Dnepr" (Ukrayna) - "Tottnhem" (İngiltərə) 1:0
Qol: Konoplyanka 81 (pen)
22:00. "Liberets" (Çexiya) - "Alkmaar" (Hollandiya) 0:1
Qol: Viergever 89
22:00. "Yuventus" (İtaliya) - "Trabzonspor" (Türkiyə) 2:0
Qol: Osvaldo 16, Poqba 90
22:00. "Çernomorets" (Ukrayna) - "Lion" (Fransa) 0:0
22:00. "Esbyerq" (Danimarka) - "Fiorentina" (İtaliya) 1:3
QOLLAR: Pusic 10 - Matri 8, Licic 15, Aquilani 37 (pen)
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |