FİFA referisi birinci divizionda
Azərbaycan I divizionunda VII turun oyunları üçün hakim təyinatlar açıqlanıb. Stadium.az xəbər verir ki, FİFA referisi Əliyar Ağayev “Sabah” – “Ağsu” oyunu idarə edəcək.
7 noyabr (çərşənbə axşamı)
MOİK – “Mil-Muğan”
Hakimlər: Elvin Əsgərov, Vaqif Musayev, Maqsud Şıxəliyev, Vüsal Əliyev
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu
“Sabah” – “Ağsu”
Hakimlər: Əliyar Ağayev, Akif Əmirəli, Rəşadət Cəfərov, Alik Yunusov
Binə qəsəbə stadionu
8 noyabr (çərşənbə)
“Binə” – “Turan Tovuz”
Hakimlər: Orxan Məmmədov, Mübariz Haşımov, Roman Vasilyev, Nahid Xasıyev
Binə qəsəbə stadionu
“Qaradağ Lökbatan” – “Xəzər”
Hakimlər: Rauf Cabbarov, Elman Musayev, Hüseyn Əsgərov, Nail Nağıyev
Lökbatan Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu
“Zaqatala” – “Şüvəlan”
Hakimlər: İnqilab Məmmədov, İsgəndər Əliyev, Habil Əliyev, Rəşad Əhmədov
Zaqatala şəhər stadionu
Qeyd edək ki, turun bütün görüşləri saat 15:00-da başlanacaq.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |