I Divizion: Hakim təyinatları açıqlandı
3 oktyabr (çərşənbə axşamı)
“Xəzər” – “Mil-Muğan”
Hakimlər: İnqilab Məmmədov, Roman Vasilyev, Elşad Abdullayev, Alik Yunusov
Hakim-inspektor: Rüfət Əliyev
“AZAL Arena”
“Ağsu” – “Zaqatala”
Hakimlər: Ömər Paşayev, Vüqar Bayramov, İsgəndər Əliyev, Namiq Bəkirov
Hakim-inspektor: Azad Mütəllimov
Ağsu şəhər stadionu
4 oktyabr (çərşənbə)
“Turan Tovuz” – “Şüvəlan”
Hakimlər: Rəhim Həsənov, Rza Məmmədov, Yaşar Abbasov, Rəşad Əhmədov
Hakim-inspektor: Ramiz Əsədov
Tovuz şəhər stadionu
MOİK – “Qaradağ Lökbatan”
Hakimlər: Rəvan Həmzəzadə, Nahid Əliyev, Cəmil Quliyev, Fərid Məmmədov
Hakim-inspektor: Rüfət Hüseynov
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu
“Sabah” – “Binə”
Hakimlər: Orxan Məmmədov, Elman Musayev, Elman Kərimov, Ramiz Məhərrəmov
Hakim-inspektor: Zöhrab Qədiyev
Binə qəsəbə stadionu
Bütün görüşlər saat 15:30-da başlanacaq.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |