I Divizionda VII turun hakim təyinatları açıqlandı
Azərbaycan I divizionunda VII turun oyunları üçün hakim təyinatları müəyyənləşib. Stadium.Az xəbər verir ki, görüşlər aşağıda adları qeyd olunan hakimlərə həvalə edilib:
20 oktyabr (cümə axşamı)
“Mil-Muğan” – “Şəmkir”
Hakimlər: Ramil Diniyev, Azər Əsgərov, İsgəndər Əliyev, Ziya Nəsirov
MOİK – “Zaqatala”
Hakimlər: Ömər Paşayev, Rahil Ramazanov, Eyyub İbrahimov, Yusif Hüseynov
21 oktyabr (cümə)
“Bakılı” – “Turan Tovuz”
Hakimlər: İnqilab Məmmədov, Akif Əmirəli, Elgün Adıgözəlli, Emin Nağıbəyov
“Qaradağ Lökbatan” – “Rəvan”
Hakimlər: Elvin Əsgərov, Vüsal Qənbərov, Hüseyn Əsgərov, Rövşən Rəcəbov
“Göyəzən” – “Şahdağ”
Hakimlər: Anar Niyazov, Yaşar Abbasov, Şakir Quliyev, Sərxan İsmayılov
“Energetik” – “Şərurspor”
Hakimlər: Nail Nağıyev, Tural Bayramov, Məmmədəli Kərimov, Anar Göyçayski
“Səbail” – “Ağsu”
Hakimlər: Rəvan Həmzəzadə, Roman Vasilyev, Aleksandr Musatkin, Xəlil Xəlilov
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |