U-17 millimizin oyun təqvimi açıqlanıb
Oktyabrın 8-də Azərbaycan yığması 17 yaşadək qızlardan ibarət komandalar arasında Avropa çempionatının ilkin seçmə mərhələsi çərçivəsində ilk oyununa çıxacaq.
Stadium.Azz xəbər verir ki, millimiz Macarıstan, Polşa və Estoniya ilə bir qrupda yer alıb.
Millimizin keçirəcəyi oyunların təqvimini və heyətini diqqətinizə çatdırırıq:
8 oktyabr, saat 17:00
Azərbaycan – Macarıstan
10 oktyabr, saat 17:00
Azərbaycan – Polşa
13 oktyabr, saat 17:00
Azərbaycan – Estoniya
Macarıstanda keçiriləcək oyunların başlama saatı Bakı vaxtı ilə göstərilib.
Əsgərzadə Elvira - Təhsil
Vəliyeva Samirə - Neftçi İKİB
Qasviani Salome - Martve (Gürcüstan)
Qasımova Həqiqət - Təhsil
Əhmədova Ayşən - Təhsil
Zeynalova Aynur - Təhsil
Qurbanova Lamiyə - Qax
Özdəmir Ülkü - Montabaur (Frankfurt, Almaniya)
Sərdərlı Rövşanə - Fidan
Əliyeva Ümnisə - Fidan
Gözəlova Minarə - Təhsil
Nuriyeva İlahə - Zaqatala
Seyfətdinova Vüsala - Təhsil
Qurgenidze Nino - Martve (Gürcüstan)
Neymətova Aytac - Təhsil
Əhmədli Nərmin - Təhsil
Rəhimova Sona - Təhsil
Abulaşvili Anna - Qax
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |