"Qarabağ" - "Slovan" - HEYƏTLƏR
Bir qədər sonra Avropa Liqasının qrup mərhələsinin "Qarabağ" - "Slovan" oyunu başlayacaq. Stadium.Az xəbər verir ki, komandalar meydana bu heyətlə çıxacaqlar:
"Qarabağ": 13.İbrahim Şehiç, 2.Qara Qarayev, M5.aksim Medvedev, 6.Dino Ndlovu, 8.Miçel, 9.Reynaldo, 14.Rəşad Sadıqov (K), 20.Riçard Almeyda, 25.Ansi Aqolli, 32.Elvin Yunuszadə, 99.Dani Kintana
Ehtiyat oyunçular: 1.Boyan Saranov, 10.Muarem Muarem, 11.Mahir Mədətov, 15.Rahid Əmirquliyev, 18.İlqar Qurbanov, 21.Arif Daşdəmirov, 22. Əfran İsmayılov
"Slovan": 19.Martin Dubravka, 2.Radim Breyte, 5. Vladimir Koufal, 6.Jan Sykora, 10.Zdenek Folpreçt, 11.David Hovorka, 23.Egon Vüc, 24. Daniel Bart, 26.Lukas Bartoşak, 27.Milan Baroş, 31.Martin Latka
Ehtiyat oyunçular: 17.Vaclav Hladki, 4.Ondrey Karafiat, 7.Milan Nitrianski, 9.Jan Navratil, 16.İqor Sukennik, 21.Nikolay Komliçenko, 28.Ubonq Ekpai
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |