I Divizion: XIX turun bütün təyinatları açıqlanıb
Futbol üzrə Azərbaycan I Divizionunun XIX turunda keçiriləcək oyunlar üçün bütün təyinatlar açıqlanıb. Stadium.Az xəbər verir ki, turun oyunları iki gündə keçiriləcək.
24 mart (cümə axşamı)
“Turan Tovuz” – “Mil-Muğan”
Hakimlər: Orxan Məmmədov, Yaşar Abbasov, Aleksandr Musatkin, Elgün Hüseynov
Hakim-inspektor: Abdulla Məmmədov
Tovuz şəhər stadionu, 15:00
“Şahdağ” – “Bakı”
Hakimlər: Ramil Diniyev, Mübariz Haşımov, Tural Bayramov, Mahir Məmmədov
Hakim-inspektor: Rufulla Kərimov
Şövkət Orduxanov adına Qusar şəhər stadionu, 15:00
“Ağsu” – “Energetik”
Hakimlər: İnqilab Məmmədov, Səddamhüseyn Hüseynli, Süleyman Ağayev, Emin Nağıbəyov
Hakim-inspektor: Əliyar Xanəliyev
Ağsu şəhər stadionu, 15:00
“Şəmkir” – “Göyəzən”
Hakimlər: Hacəli Ağayev, Teymur Teymurov, Zöhrab Abbasov, Samir Hüseynov
Hakim-inspektor: Vahid Hüseynov
Şəmkir Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu, 15:00
25 mart (cümə)
“Zaqatala” – “Bakılı”
Hakimlər: Elvin Əsgərov, Akif Əmirəli, Müslüm Mövludov, Rəşad Əhmədov
Hakim-inspektor: Bəhram Hətəmov
Zaqatala şəhər stadionu, 15:00
MOİK – “Neftçala”
Hakimlər: Rəvan Həmzəzadə, Roman Vasilyev, Hüseyn İmanov, Ramiz Məhərrəmov
Hakim-inspektor: Əmir Zamanov
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu, 14:00 (CBC sport/canlı)
“Qaradağ Lökbatan” – “Şərurspor”
Hakimlər: Fariz Yusifov, Nahid Əliyev, Hüseyn Əsgərov, Elxan Müslümov
Hakim-inspektor: Əlibala Ələsgərov
Lökbatan Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu, 15:00
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |