I Divizion: VI turun bütün təyinatları
Futbol üzrə Azərbaycan I Divizionunun 5-ci turu üçün bütün təyinatlar açıqlanıb. Stadium.Az təyinatları təqdim edir:
9 oktyabr (cümə axşamı)
“Şəmkir” – “Şuşa”
Hakimlər: Vüsal V. Əliyev, Aleksandr Musatkin, Habil Əliyev, Yusif Hüseynov
Hakim-inspektor: Salman Vəliyev
Şəmkir şəhər Olimpiya Kompleksinin stadionu, 15:00
“Kəpəz” – “Mil-Muğan”
Hakimlər: Ramil Diniyev, İsgəndər Əliyev, Vüsal Qənbərov, Nail Nağıyev
Hakim-inspektor: Qurban Məmmədov
Gəncə şəhər stadionu, 15:00
“Energetik” – “Zirə”
Hakimlər: Teymur Fərhadov, Teymur Teymurov, Kamran Bayramov, Vüsal H. Əliyev
Hakim-inspektor: Əvəz Şıxıyev
Yaşar Məmmədzadə adına Mingəçevir şəhər stadionu, 15:00
“Rəvan” – MOİK
Hakimlər: Xəlil Xəlilov, Mübariz Haşımov, Zeynal Zeynalov, Elgün Hüseynov
Hakim-inspektor: Pərviz Əhmədov
“Bayıl Arena”, 19:00
10 oktyabr (cümə)
“Qaradağ Lökbatan” – “Bakılı”
Hakimlər: Ömər Paşayev, Akif Əmirəli, Vüqar Bayramov, Emin Nağıbəyov
Hakim-inspektor: Əmir Zamanov
“Dalğa Arena”, 15:00
“Şahdağ” – “Ağsu”
Hakimlər: Elvin Əsgərov, Nahid Əliyev, Coşqun Həsənov, Nahid Xasıyev
Hakim-inspektor: Zöhrab Qədiyev
Şövkət Orduxanov adına Qusar şəhər stadionu, 15:00
“Turan T” – “Lokomotiv”
Hakimlər: Sərxan İsmayılov, Qəzənfər Məmmədov, Taleh Məmmədov, Samir Hüseynov
Hakim-inspektor: Namiq Qasımov
Tovuz şəhər stadionu, 14:00
“Göyəzən” – “Neftçala”
Hakimlər: Rəşad Əhmədov, Hüseyn İmanov, Eyyub İbrahimov, Anar Fərəcov
Hakim-inspektor: Əli Məmmədov
Qazax şəhər stadionu, 15:00
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |