"Ayaks"ın futbolçusu millimizə qarşı oynaya bilər
17 yaşadək
futbolçulardan ibarət milli komandamızımn Avropa çempionatının ilkin seçmə mərhələsində
rəqiblərindən olan İslandiya millisinin heyəti açıqlanıb. Stadium.az xəbər
verir ki, baş məşqçi Torlakur Mar Arnason 18 futbolçuya dəvət göndərib.
Yöküll
Blenqsson (Fyölnir), Hördur Fannar Byörqvinsson (Styarnan), Birkir Qudmunsson
(Aftureldinq), Ottar Maqnus Karlsson (“Ayaks”, Hollandiya), Viktor Karl
Eynarsson (AZ, Hollandiya), Byartur Tor Helqason, Ernir Byarnason (hər ikisi
“Breydablik”), Raqnar Mar Larusson (“Brayton end Houv Albion”, İngiltərə),
Petur Steynn Torsteynsson (Qrotta), Qretar Sner Qunnarsson (Haukar), Albert
Qudmunsson (“Herenven”, Hollandiya), Byarki Vidarsson, Olafur Hrafn Kyartansson
(hər ikisi KA), Anton Freyr Hauksson (Keflavik), Dadi Berinq Halldorsson
(“Leyknir” Reykyavik), Darri Siqtorsson, Sindri Şevinq (hər ikisi “Valur”),
Stefan Byarni Hyaltested (“Vikinqur” Reykyavik)
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |