Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA
10 aprel
Rusiya, Premyer Liqa
13:00 Ural – Krılya Sovetov (Matç Premier)
15:00 Ufa – Soçi (Matç Premier)
17:30 Spartak Moskva – Arsenal Tula (Matç Premier)
20:30 Rostov – Lokomotiv Moskva (Matç Premier)
İtaliya, A Seriyası
14:30 Cenoa – Latsio (CBC Sport, Futbol 1, S Sport 2)
17:00 Napoli – Fiorentina (Futbol 1, S Sport 2)
17:00 Sassuolo – Atalanta (Futbol 2)
20:00 Roma – Salernitana (Futbol 1)
22:45 Torino – Milan (Matç TV, Futbol 1)
Türkiyə, Super Liqa
14:30 Yeni Malatyaspor – Giresunspor (beİN Sports 1)
17:00 Adana Demirspor – Altay (beİN Sports 2)
17:00 Sivasspor – Başakşəhər (beİN Sports 1)
21:30 Fənərbağça – Qalatasaray (beİN Sports 1)
Türkiyə, I Liqa
14:30 Manisa – Samsunspor (TRT Spor)
17:00 Dənizlispor – Tuzlaspor (TRT Avaz)
17:00 Menemenspor – İstanbulspor (TRT Spor)
21:30 Bursaspor – Kocaelispor (TRT Spor)
Fransa, Liqa 1
15:00 Bordo – Mets (beİN Sports 4)
17:00 Anje – Lill (beİN Sports 4)
19:15 Lans – Nitsa (beİN Sports 2)
21:00 Strasburq – Lion (beİN Sports 2)
23:00 Marsel – Monpelye (beİN Sports 2)
Almaniya, II Bundesliqa
15:30 Holştayn Kil – Hamburq (Futbol 3, beİN Sports 3)
İspaniya, La Liqa
16:00 Osasuna – Alaves (Spor Smart Türkiyə)
18:15 Espanyol – Selta (Spor Smart Türkiyə)
20:30 Elçe – Real Sosyedad (Spor Smart Türkiyə)
23:00 Levante – Barselona (CBC Spor, Spor Smart Türkiyə)
İngiltərə, Premyer Liqa
17:00 Lester – Kristal Pelas (S Sport 1)
19:30 Mançester Siti – Liverpul (S Sport 1, İctimai TV)
Almaniya, Bundesliqa
17:30 Bohum – Bayer (Futbol 3)
19:30 Ayntraxt Frankfurt – Frayburq (Futbol 3)
21:30 Leypsiq – Hoffenhaym (Futbol 3)
Azərbaycan, Premyer Liqa
18:30 Sumqayıt – Qarabağ (CBC Sport)
20:30 Səbail – Qəbələ (CBC Sport)
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |