Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA
15:00 Futbol Azərbaycan çempionatı. "Kəpəz" - "Səbail" (CBC Sport)
15:00 Futbol Türkiyə çempionatı. "Bursaspor" - "Göztəpə" ( Bein SPorts )
16:30 Futbol İngiltərə çempionatı. "Arsenal" - "Tottenhem" (İdman Azərbaycan, Futbol 1 )
19:00 Futbol İngiltərə çempionatı. "Liverpul" - "Sautqemton" (Bein Sports 2)
19:15 Futbol İspaniya çempionatı. "Leqanes" - "Barselona" (İdman Azərbaycan, Bein SPorts 3)
20:00 Futbol İngiltərə çempionatı. "Lester" - "Mançester Siti" (Futbol 1)
20:00 Futbol İngiltərə çempionatı. "Vest Bromviç" - "Çelsi" (Futbol 2)
21:00 Futbol İtaliya çempionatı. "Roma" - "Latsio" (CBC Sport, Futbol 2, Matç TV, Tivibu Spor 2 )
20:30 Futbol Türkiyə çempionatı. "Başakşəhər" - "Qalatasaray" (Bein Sports )
19:30 Futbol Almaniya çempionatı. "Bavariya" - "Ausburq" (Futbol 3)
21:30 Futbol Ingiltərə çempionatı. "Mançester Yunayted" - "Nyukasl" (İdman Azərbaycan, Futbol 1, Bein Sports)
21:30 Futbol Hollandiya çempionatı. "Feyenord" - "Venlo" (Tivibu Spor 3)
21:30 Futbol İspaniya çempionatı. "Sevilya" - "Xetafe" (Bein Sports 2)
23:30. Futbol Belçika çempionatı. "Standart" - "Ostende" (NTV Spor)
23:45. Futbol İtaliya çempionatı. "Napoli" - "Milan" ( Futbol 2, Tivibu Spor 2, Matç TV)
23:45. Futbol Hollandiya çempionatı. "NAS Breda" - "Ayaks" ( Tivibu Spor 3)
23:45. Futbol İspaniya çempionatı. "Atletiko" M - "Real" (İdman Azərbaycan, Bein Sports 2)
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |