"Fənərbaxça"nın futbolçusu millimizdə
17 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan millisinin iyulun 20-dən avqustun 6-a qədər Bakıda keçiriləcək təlim-məşq toplanışı üçün heyəti açıqlanıb.
Stadium.Az xəbər evrir ki, toplanışa 23 futbolçu iştirak edəcək.
Millimizin təlim-məşq toplanışında iştirak edəcək futbolçular bunlardır: Samir Oruclu, Murad Bağırov, Nicat Mehbalıyev (hamısı "İnter"), Elton Əlibəyli, Fərid Mahmudov, Bəşir Ayralov (hamısı "Neftçi"), Ərşad Xankişiyev ("Qarabağ"), Xəqani Sadıqov ("Xəzər Lənkəran"), Turan Vəlizadə ("Fənərbaxça", Türkiyə), Marat Əzizov, Sultan Mustafayev, Şakir Seyidov, Əli Hacıyev, Zahid Mərdanov (hamısı "Vətən"), İlkin Həsənli ("Bakı"), Kamran Quliyev, İzzət Muştaqov, Məhəmməd Məhərrəmov, Əmrah Zülfüqarlı, Samir Qurbanov, Vüsal Mustafayev, Məhəmməd Abbaslı, Sərxan Osmanov (hamısı "Qəbələ").
AFFA
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |