Avropa Liqasında günün bütün matçları
Bu gün Avropa Liqasının qrup mərhələsində IV turun oyunları keçiriləcək.
Stadium.az baş tutacaq 24 görüşün siyahısını sizə təqdim edir:
5 noyabr
Avropa Liqasının qrup mərhələsi, IV tur
A qrupu
22:00. "Seltik" (Şotlandiya) - "Molde" (Norveç)
22:00. "Ayaks" (Hollandiya) - "Fənərbaxça" (Türkiyə)
B qrupu
22:00. "Sion" (İsveçrə) - "Bordo" (Fransa)
22:00. "Rubin" (Kazan, Rusiya) - "Liverpul" (İngiltərə )
C qrupu
22:00. "Borussiya" (Dortmund, Almaniya) - "Qəbələ" (Azərbaycan)
22:00. Krasnodar" (Rusiya) - PAOK (Yunanıstan)
D qrupu
22:00 "Napoli" (İtaliya) - "Midtiyullan" (Danimarka)
22:00. "Brügge" (Belçika) - "Legiya" (Polşa)
E qrupu
22:00. "Viktoriya" (Plzen, Çexiya) - "Rapid" (Avstriya)
22:00. "Dinamo" (Minsk, Belarus) - "Vilyareal" (İspaniya)
F qrupu
22:00. "Marsel" (Fransa) - "Braqa" (Portuqaliya)
22:00. "Qroningen" (Hollandiya) - "Liberets" (Çexiya)
G qrupu
00:05. "Sent-Etyen" (Fransa) - "Dnepr" (Ukrayna)
00:05. "Rusenborq" (Norveç) - "Latsio" (İtaliya)
H qrupu
00:05. "Skenderbeu" (Albaniya) - "Sportinq" (Portuqaliya)
00:05. “Beşiktaş” - "Lokomotiv" (Moskva, Rusiya)
İ qrupu
00:05. "Lex" (Polşa) - Fiorentina" (İtaliya)
00:05. "Belenenşeş" (Portuqaliya) - "Bazel" (İsveçrə)
J qrupu
20:00. "Qarabağ" (Azərbaycan) - "Monako" (Fransa)
00:05. “Tottenhem" (İngiltərə) - "Anderlext" (Belçika)
K qrupu
00:05. “Asteras Tripolis" (Yunanıstan) - APOEL (Kipr)
00:05. "Sparta" (Çexiya) - "Şalke" (Almaniya)
L qrupu
00:05. "Ausburq" (Almaniya) - "AZ Alkmaar" (Hollandiya)
00:05. "Atletik" (Bilbao, İspaniya) - “Partizan" (Serbiya)
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |