Çempionlar Liqası: hakim təyinatları
Çempionlar Liqasının qrup mərhələsində dördüncü turunun sabah baş tutacaq 8 matçının hakim təyinatları müəyyənləşib.
Stadium.az təyinatları sizə təqdim edir:
A qrupu
"Şaxtyor" (Donetsk, Ukrayna) - "Malmö" (İsveç)
Hakimlər: Ovidiu Hateqan, Oktavian Sovre, Sebastian Georgi, Radu Qinqulek (Hamısı Rumıniya)
"Real" (Madrid, İspaniya) - PSJ (Fransa)
Hakimlər: Mark Klattenburq, Simon Bek, Jeyk Kollin, Con Brooks (hamısı İngiltərə)
B qrupu
"Mançester Yunayted" (İngiltərə) - CSKA (Moskva, Rusiya)
Hakimlər: Şimon Marçinyak, Pavel Sokolniki, Tomas Listikieviç, Radoslav Siejka (hamısı Polşa)
PSV (Hollandiya) - "Volfsburq" (Almaniya)
Hakimlər: Conas Erikson, Matias Klasenius, Daniel Varnmark, Fredrik Nilson (hamısı İsveç)
C qrupu
"Astana" (Qazaxıstan) - "Atletiko" (Madrid, İspaniya)
Hakimlər: Antoni Teylor, Mişel Mullarki, Stefan Çayld, Hari Lennard (hamısı İngiltərə)
"Benfika" (Portuqaliya) - "Qalatasaray" (Türkiyə)
Hakimlər: Milorad Maziç, Milovan Ristiç, Dalibor Djurdjeviç, Nemanya Petroviç (hamısı Serbiya)
D qrupu
"Borussiya" (Münhenqladbax, Almaniya) - "Yuventus" (İtaliya)
Hakimlər: Byorn Kuypers, Sander van Roekel, Ervin Zeinstra, Karles Şaap (hamısı Hollandiya)
"Sevilya" (İspaniya) - "Mançester Siti" (İngiltərə)
Hakimlər: Svein Oddvar Moen, Kim Tomas Haqlund, Frank Andas, Sven Erik Midthjell (hamısı Norveç)
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |