Milli komandamızın heyəti açıqlandı
Oktyabrın
23-dən 27-dək Bakı şəhərində 15 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan
yığmasının təlim-məşq toplanışında olacaq. Toplanışa dəvət olunmuş
futbolçuların siyahısını diqqətinizə çatdırırıq:
Kamran
İbrahimov – “Neftçi”
Elvin
Əyyubov – “Neftçi”
Pərviz
Novruzlu – “Neftçi”
Pərviz Həsənov
– “Neftçi”
Bahadur
Həziyev – “Neftçi”
Mir-Emil
Həsənov – “Qəbələ”
Tural
Əjdərli – “Qəbələ”
Murad
Qayalı – “Qəbələ”
Osman
Sultanov – “Qəbələ”
Elvin
İmanlı – “Qəbələ”
Rahid
Ağayev – “Bakı”
Nazim
Bağırov – “Bakı”
Samir
Əliyev – “Bakı”
Kamran
Əliyev – “İnter”
Elvin Pənahov
– “İnter”
Raul
Süleymanzadə – “İnter”
Cavid
Mikayıllı – “Lokomotiv”
Məhərrəm
Həsənov – “Lokomotiv”
Ruslan
Süleymanov – “Lokomotiv”
Məmməd
Hüseynov – “Qarabağ”
Nahid
Zülfüqarov – “Qarabağ”
Yusif Həsənov
– “Xəzər Lənkəran”
İbrahim
Qədirzadə – “Xəzər Lənkəran”
Sənan Əsədov
– “Sumqayıt”
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |