"İnter" Avroliqa ilə qələbəylə vidalaşdı YENİLƏNİB
Bu gün Avroliqanın II təsnifat mərhələsində cavab oyunları keçiriləcək. Stadium.az xəbər verir ki, ölkəmizi bu turnirdə təmsil edən ""İnter" öz meydanında "Tromso"nu sınağa çəkəcək. İlk matçda rəqibinə 0:2 hesabı ilə uduzan "bankirlər" mərhələ adlamaq həmin yenilginin əvəzini çıxmağa çalışacaq.
"İnter" (Azərbaycan) - "Tromse" (Norveç) 1:0
Qol: Baçana Tsxadadze 77
İlk
oyun
- 0:2
"Bayıl
stadionu"
Hakimlər: Eli Hacmon, Shabtai Nahmias, Sagy Mazamber, Shay Shitrit (Hakimlər briqadası İsraildəndir)
"İnter": 1.
Georgi Lomaya, 3. Laşa Salukvadze, 7. Ruslan Əmircanov, 20. Brüs Abdulay, 5.
Slavço Georgiyevski,11. Asif Məmmədov, 8. Mikel Alvaro, 9. Aleksandr İaşvili,
70. Vaqif Cavadov (k), 21. Flavio Bek, 21. Arif Daşdəmirov
Ehtiyat oyunçular: 25.
Səlahət Ağayev, 10. Daniel Genov, 4. İvan Benites, 6. Samir Zərgərov, 28.
Baçana Sxadadze, 33. Matiya Şpiçiç.
"Tromso": 1.
Markus Salman, 3. Yaroslav Foyut, 6. Adnan Kauseviç, 7. Miika Koppinen (k), 8.
Tomas Bendiksen, 15. Maqnus Andersen, 17. Remi Yohansen, 18. Yoş Pritkard, 4.
Ruben Kristiansen, 13. Zdenek Ondraşek, 22. Saliou Çiss
Ehtiyat oyunçular: 27. Benni Lekstöm, 14. Hans Norbye, 10. Tomas Draq, 16. Lars Yonsen, 5. Morten Moldskred, 20. Matias Yonsen, 28. Aleksandr Priyoviç
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |