UEFA kubokunun püşkü atılacaq
İyulun 3-də İsveçrənin Nyon şəhərində futzal üzrə
UEFA kubokunun püşkatma mərasimi keçiriləcək. Stadium.az xəbər verir ki, “Araz”
mübarizəyə əsas seçmə mərhələdə qoşulacaq. Bu mərhələnin oyunları 1-6 oktyabr
tarixlərində təşkil olunacaq.
İlkin
seçmə mərhələ
“İlves Tampere” (Finlandiya), “Visla” (Polşa),
“Grand Pro” (Bolqarıstan), “Stella Rossa” (Avstriya), “Nautara” (Litva),
“Göteborg” (İsveç), “Vikinqur” (İslandiya), “Vrekham” (Uels), “Qentofte”
(Danimarka), “Enkamp” (Andorra), “Hibernians” (Malta), “Fırat Üniversitesi”
(Elazığ, Türkiyə), “Ali Demi” (Albaniya), “Baku Yunayted” (İngiltərə),
“Şaumyan” (Ermənistan), “Pert Saltires” (Şotlandiya), “Tanqo” (Bosniya və
Herseqovina), “Eden College” (İrlandiya), “Yedinstvo” (Monteneqro), “Minerva”
(İsveçrə), “Hamburq Panters” (Almaniya), “Lekmaks” (Moldova), “Anji”
(Estoniya), “Atina 90” (Yunanıstan), “Vegakameratene” (Norveç), “Sporting”
(Fransa), “Zelezarec” (Makedoniya), “Asa Ben Gurion” (İsrail), “VitEn”
(Belarus).
Əsas
seçmə mərhələ
“Ekonomaç” (Serbiya), “Nikars” (Latviya), Gyor ETO
(Macarıstan), “Targu Mures” (Rumıniya), “Omoniya” (Kipr), “Lokomotiv”
(Ukrayna), “Natsional” (Xorvatiya), “Şatelino” (Belçika), “Tulpar”
(Qazaxıstan), “Litija” (Sloveniya), “Eyndhoven” (Hollandiya), “İberia Star”
(Gürcüstan), “Marka” (İtaliya), “Araz” (Azərbaycan), “Slov-Matik” (Slovakiya),
“Xrudim” (Çexiya).
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |