I Divizion, 11-ci turun təyinatları bəlli oldu
Futbol üzrə Azərbaycan I Divizionunda 11-ci turun oyunları 23-25 noyabr tarixlərində keçiriləcək. Stadium.az xəbər verir ki, turun təyinatları aşağıdakı kimidir:
23 noyabr (cümə)
“Lokomotiv” – “Energetik”
Hakimlər: Tahir Əhmədov, Maqsud Şixəliyev, Rasim Əhmədov, Rəşad Aydınov
Hakim-inspektor: Elşad Ağayev
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu
“Neftçala” – “Şuşa”
Hakimlər: Fərid Məmmədov, Mahir Alferinov, Həsən Babayev, Vurğun Talıbov
Hakim-inspektor: Pərviz Əhmədov
N.Nərimanov adına Neftçala şəhər stadionu
24 noyabr (şənbə)
“Şahdağ” – “Qaradağ Lökbatan”
Hakimlər: Ramil Diniyev, Rahil Ramazanov, Habil Əliyev, Xəlil Hüseynli
Hakim-inspektor: Yavər Rəhimov
Ş.Orduxanov adına Qusar şəhər stadionu
MOİK – “Şəmkir”
Hakimlər: Ömər Paşayev, Azər Əsgərov, Roman Vasilyev, Elxan Müslümov
Hakim-inspektor: Novil İsmayılov
“Ədliyyə” stadionu
25 noyabr (bazar)
“Qala” – “Ağsu”
Hakimlər: Orxan Məmmədov, Rəvan Həmzəzadə, Aleksandr Musatkin, Yusif Hüseynov
Hakim-inspektor: Aydın Gözəlov
“Ədliyyə” stadionu
“Tərəqqi” – “Göyəzən”
Hakimlər: Ceyhun Haşımov, Elşən Durmuşov, Murad Kərimov, Rəşad Əhmədov
Hakim-inspektor: Salman Vəliyev
Gəncə şəhər stadionu
Bütün oyunlar saat 14:00-da başlanır.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |