İrlandiya millisinin Avro-2012-yə gedəcək heyəti məlum oldu
İrlandiya milli komandasının Polşa və Ukraynada keçiriləcək Avropa çempionatının final mərhələsinə gedəcək heyəti məlum olub. Stadium.az xəbər verir ki, baş məşqçi Covanni Trаpattonin 23 nəfərlik siyahısı belədir:
Qapıçılar: Given ("Аston Villa"), Vestvud ("Sanderlend”), Ford ("Мilluoll").
Müdafiəçilər: O'Şi ("Sanderlend"), Kelli ("Fulhem"), Uord ("Vulverhempton"), Dann ("Aston Villa"), Sent-Leser ("Lester"), О'Di ("Lids"), Foli ("Vulverhempton").
Yarımmüdafiəçilər: Uilan ("Stok Siti "), Endryus ("Vest Bromviç "), Fehi ("Birmingem"), Gibson ("Everton"), Daff ("Fulhem"), Makgidi ("Spartak"), Nank ("Vulverhempton"), Makklin ("Sanderlend").
Hücumçular: Kin ("Los-Anceles Qelaksi "), Doyl ("Vulverhempton"), Lonq, Koks (hər ikisi — "Vest Bromviç"), Uolters ("Stok Siti").
“Avro-2012”nin qrup mərhələsində İrlandiyanın rəqibləri İspaniya, İtaliya və Xorvatiya olacaq.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |