Braziliya lider oldu, Almaniyadan fiasko - YENİLƏNİB
Dünya çempionatı
III tur
27 iyun
F qrupu
Cənubi Koreya - Almaniya 0:2
Qollar: Kim Yonq Qvon 90+4, Son Min Hun 90+6
Baş hakim: Mark Geyger (ABŞ)
18:00. Kazan. “Kazan Arena”
Meksika - İsveç 0:2
Qollar: Auqustinsson, 50, Qrankvist, 62-pen.
Baş hakim: Nestor Pitana (Argentina)
18:00. Yekaterinburq. “Yekaterinburq Arena”
1. | Meksika | 2 | 3 | 0 | 0 | 3:1 | 6 |
2. | Almaniya | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
3. | İsveç | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
4. | Cənubi Koreya | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | 0 |
E qrupu
Serbiya - Braziliya 0:2
Qol: Poulinyo 36, Silva 56
Baş hakim: Alireza Faqani (İran)
22:00. Moskva. “Spartak” stadionu
İsveçrə - Kosta-Rika 2-2
Qol: Cemaili 31 (1-0, Vaston 56 (1:1), Drmiç 88 (2:1), Ruiz 90+3-pen. (2:2)
Baş hakim: Klemen Turpin (Fransa)
22:00. Nijni Novqorod. Mərkəzi stadion
1. | Braziliya | 0 | 3:1 | ||||
2. | İsveçrə | 1 | 1 | 3:2 | |||
3. | Serbiya | 2:2 | |||||
4. | Kosta-Rika | 0 | 0:3 |
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |