"Qızıl Top" mükafatına namizədlər açıqlandı
Bu il "Qızıl Top" mükafatına namizəd olan futbolçuların adları müəyyənləşib. Stadium.Az xəbər verir ki, həmin oyunçular bunlardı:
Bastian Şvaynştayqer, Mario Qötze, Filipp Lam, Tomas Müler, Manuel Noyer (hamısı Almaniya, "Bavariya"), Aryen Robben (Hollandiya, "Bavariya"), Qaret Beyl (Uels, "Real"), Kərim Benzema (Fransa, "Real"), Kriştiano Ronaldo (Portuqaliya, "Real"), Toni Kroos (Almaniya, "Real"), Serxio Ramos (İspaniya, "Real"), Xames Rodriqes (Kolumbiya, "Real"), Dieqo Kosta (İspaniya, "Çelsi"), Tibo Kurtua, Eden Hazard (hər ikisi Belçika, "Çelsi"), Anxel di Mariya (Argentina, "Mançester Yunayted"), Zlatan İbrahimoviç (İsveç, PSJ, Yaya Ture (Fil Dişi Sahili, "Mançester Siti"), Pol Poqba (Fransa, "Yuventus"), Neymar (Braziliya, "Barselona"), Lionel Messi, Xavyer Maskerano (hər ikisi Argentina, "Barselona", Andres İnyesta (İspaniya, "Barselona").
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |