Avroliqada bütün "pley-off"çular müəyyənləşdi - YENİLƏNİB
Bu gün UEFA Avropa Liqasında III təsnifat mərhələsinə yekun vurulacaq. Stadium.Az xəbər verir ki, təmsilçimiz "Neftçi"nin oyunu ilə yanaşı, daha 28 qarşılaşma baş tutacaq.
Keçiriləcək oyunlardan sonra bütün "pley-off"çuların adları müəyyənləşəcək.
7 avqust, UEFA Avropa Liqası
III təsnifat mərhələsi, cavab oyunları
19:00.“Ermis” (Kipr) - “Yanq Boys” (İsveçrə) 0:2
QOLLAR: Steffen 36, Frey 66
(İlk oyun - 0:1)
QIRMIZI VƏRƏQƏ: Paulinyo 46 (Ermis)
21:00. "Çernomorets" (Ukrayna) - “RNK Split” (Xorvatiya) 0:0
(İlk oyun - 0:2)
21:00. “Esbyerq” (Danimarka) - “Rux” (Polşa) 2:2
(İlk oyun - 0:0)
21:00. “Krasnodar” (Rusiya) - DVTK (Macarsıtan) 3:0
(İlk oyun -5:1)
21:00. “Liberek” (Çexiya) - “Astra” (Rumıniya) 2:3
(İlk oyun -0:3)
21:00. “Molde” (Norveç) - “Zarya” (Ukrayna) 1:2
(İlk oyun -1:1 )
22:00. AIK (İsveç) - “Astana” (Qazaxıstan) 0:3
(İlk oyun - 1:1)
22:00. “Çixura”a (Gürcüstan) - “Neftçi” (Azərbaycan) 2:3
(İlk oyun - 0:0)
22:00. “Lex” (Polşa) - “Stjarnan” (İslandiya) 0:0
(İlk oyun -0:1)
22:00.”Rosenborq” (Norveç) -“ Karabükspor” (Türkiyə) 1:1
(İlk oyun -0:0)
22:00. “Şaxtyor” (Bolqarıstan) - “Varegem” (Belçika) 2:2
(İlk oyun - 5:2)
22:00. “Hapoel” (İsrail) - “Dinamo”(Rusiya) 1:2
(İlk oyun - 1:1)
22:00. “Polten” (Avstriya) - PSV (Hollandiya) 2:3
(İlk oyun -0:1)
22:30. “CFR Kluj” (Rumıniya) - “Minsk” (Belarus) 0:2
(İlk oyun - 0:1)
22:30. “Hayduk” (Xorvatiya) - “Şaxtyor” (Qazaxıstan) 3:0
(İlk oyun - 2:4)
22:30. "Spartak" (Trnava, Slovakiya) - “Yonston” (Şotlandiya) 1:1
(İlk oyun - 2:1)
23:00. “Atromitos” (Yunanıstan) - “Sarayevo (Bosniya və Hersoqovina) 1:3
(İlk oyun -2:1)
23:00. “Brondbü” (Danimarka) - “Brügge” (Belçika) 0:2
(İlk oyun -0:3)
23:00. “Viktoriya” (Çexiya) - “Petrolul” (Rumıniya) 1:4
(İlk oyun - 1:1)
23:15. “Asteras Tripolis” (Yunanıstan) - “Mainz” (Almaniya) 3:1
(İlk oyun - 0:1)
23:30. “Hafnarfyordur” (İslandiya) - “Elfsborq” (İsveç) 2:1
(İlk oyun -1:4)
23:30. “Hall Siti” (İngilətərə) - “Trencin” (Slovakiya) 2:1
(İlk oyun -0:0)
23:30. “Lion” (Fransa) - “Mlada Boleslav” (Çexiya) 2:1
(İlk oyun - 4:1)
23:30. “Torino” (İtaliya) - “Brommapojkarna” (İsveç) 4:0
(İlk oyun - 3:0)
23:45. “Aberdeen” (Şotlandiya) - “Real Sosyedad” (İspaniya) 2:3
(İlk oyun -0:1)
23:45. “Skopye” (Makedoniya) - “Omonia” (Kipr) 0:1
(İlk oyun -0:3)
00:00. “Rio Ave” (Portuqaliya) - “Göteburq” (İsveç) 0:0
(İlk oyun - 0:1)
00:05. “Zimbru”(Moldova) - “Qrodiq” (Avstriya) 0:1
(İlk oyun - 2:1)
00:15. “Rijeka” (Xorvatiya) - “Vikinqur” (Farer adaları) 4:0
(İlk oyun -5:1)
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |