DÇ-2014: hansı oyun, hansı kanalda?
DÇ-2014-də bu gün baş tutacaq oyunlara Azərbaycan, Türkiyə və Rusiya telekanalları vasitəsi ilə canlı yayımla baxmaq mümkün olacaq.
Stadium.az xəbər verir ki, İngiltərə - Kosta-Rika, İtaliya - Uruqvay, Fil Dişi Sahili - Yunanıstan, Yaponiya - Kolumbiya matçları aşağıda adları qeyd olunan kanallar vasitəsi ilə birbaşa nümayiş etdiriləcək:
AZƏRBAYCAN
“İdman Azərbaycan” kanalı
21:00. İngiltərə - Kosta-Rika
01:00. Fil Dişi Sahili - Yunanıstan
İTV
21:00. İtaliya - Uruqvay
01:00. Yaponiya - Kolumbiya
TÜRKİYƏ
TRT-1
21:00. İtaliya - Uruqvay
01:00. Yaponiya - Kolumbiya
TRT HD
21:00. İngiltərə - Kosta-Rika
01:00. Fil Dişi Sahili - Yunanıstan
RUSİYA
Sport 1
21:00. İtaliya - Uruqvay
01:00. Yaponiya - Kolumbiya
Birinci kanal
21:00. İngiltərə - Kosta-Rika
01:00. Fil Dişi Sahili - Yunanıstan
"Rossiya 1"
21:00. İtaliya - Uruqvay
01:00. Yaponiya - Kolumbiya
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |