«Araz»ın elit-raund üçün heyəti açıqlanıb
Futzal üzrə UEFA kubokunun elit-raund mərhələsində çıxış edəcək «Araz» klubunun heyəti müəyyənləşib:
rnAndrey Tveryankin
rnMarat Salyanski
rnAnderson Monteyro Da Silva
rnFelipe Ribeyro Dos Santos
rnKonstantin Duşkeviç
rnManuel Henqiqu Ramos Veyra
rnRizvan Fərzəliyev
rnAlveş Reynaldo De Payva
rnZeynal Zeynalov
rnMelyo Borxes Eduardo
rnEder Antonio Souza De Oliveyra
rnVitali Borisov
rn«Araz»ın elit-raundda keçirəcəyi oyunların təqvimini bir daha diqqətinizə çatdırırıq:
rn22 noyabr, saat 16:00
rn«Araz» - «Ararat Nikosiya» (Kipr)
rn23 noyabr, saat 16:00
rn«Montesilvano» (İtaliya) - «Araz»
rn25 noyabr, saat 18:15
rn«Araz» - «VİZ-Sinara» (Rusiya)
rnBu qrupun oyunları Rusiyanın Yekaterinburq şəhərində keçiriləcək.
rnQeyd: Oyunların başlanma saatı Bakı vaxtı ilə göstərilib.
rnrn
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |