XXII turun oyunları üçün bütün təyinatlar
Azərbaycan Premyer Liqasında mübarizə aparan klubların əvəzedici heyətlərinin yarışında XXII turun oyunları üçün bütün təyinatlar məlumdur. Stadium.Az təyinatları təqdim edir.
12 mart (bazar)
“Kəpəz” – “Zirə”
Hakimlər: Anar Göyçayski, Kənan Məlikov, İlkin Arzumanov, Vüsal Əliyev
Hakim-inspektor: Rasim Əhmədov
Yevlax şəhər stadionu, 14:00
“İnter” – “Sumqayıt”
Hakimlər: Etibar Həsənov, Zöhrab Abbasov, Məmmədəli Kərimov, Yusif Hüseynov
Hakim-inspektor: Erkin Hüseynov
“İnter Arena”, 15:00
13 mart (bazar ertəsi)
“Qarabağ” – AZAL
Hakimlər: Sərxan İsmayılov, Qəzənfər Məmmədov, Taleh Məmmədov, Elgün Hüseynov
Hakim-inspektor: Akif Məmmədov
“Bayıl Arena”, 19:00
“Neftçi” – “Qəbələ”
Hakimlər: Ziya Nəsirov, Coşqun Həsənov, Pərvin Talıbov, Elxan Müslümov
Hakim-inspektor: Azad Hüseynov
“Bayıl Arena”, 14:00
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |