Alik “Sumqayıt” - “Neftçi” oyununda- Təyinatlar
Əvəzedici heyətlərin ölkə birinciliyində 11-ci turun təyinatları məlumdur.
Stadium.az bütün təyinatları sizə təqdim edir:
30 oktyabr (cümə)
“Qarabağ” – AZAL
Hakimlər: Ramiz Məhərrəmov, Əli Cəbrayılov, Maya Nəbiyeva, Fəridə Lütfəliyeva
Hakim-inspektor: Ədilxan Hümbətov
“Dalğa Arena”, 15:00
“Qəbələ” – “Kəpəz”
Hakimlər: Elgün Hüseynov, Mirzə Fərzəliyev, Ruslan Babayev, Namiq Bəkirov
Hakim-inspektor: Əvəz Şıxıyev
Qəbələ şəhər stadionu, ehtiyat meydança, 14:00
“İnter” – “Zirə”
Hakimlər: Rövşən Rəcəbov, Aleksandr Musatkin, Tural Bayramov, Emin Müsadiq
Hakim-inspektor: Akif Məmmədov
“İnter Arena”, 13:00
31 oktyabr (şənbə)
“Sumqayıt” – “Neftçi”
Hakimlər: Alik Yunusov, Elxan Əsgərzadə, Elçin Əsədov, Venera Kahric
Hakim-inspektor: Əlibala Ələsgərov
“Kapital Bank Arena”, 14:00
“Rəvan” – “Xəzər Lənkəran”
Hakimlər: Yusif Hüseynov, Maqsud Şıxəliyev, Murad Kərimov, Rəşad Əhmədov
Hakim-inspektor: Sahib Əliyev
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |